שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
סייברנייט מציגה פתרון אבטחה המגן מפני מתקפות והונאות דרך דוא"ל
בחברה מציינים כי הפתרון אידיאלי לחברות ולסוכנויות ביטוח העושות שימוש נרחב בדואר האלקטרוני | הפתרון מתריע בפני המשתמש ובפני מנהלי האבטחה בארגון כאשר מתקבל מייל חשוד כמסוכן
חברת הסטארטאפ הישראלית סייברנייט (CyberNite) השיקה פתרון הגנת דואר אלקטרוני המספק הגנה מפני מתקפות והונאות דרך דואר אלקטרוני. בחברה מציינים כיח מדובר על פתרון ייחודי ושונה מפתרונות הגנת דוא"ל אחרים והוא מהווה פתרון אידיאלי לחברות וסוכנויות ביטוח, העושות שימוש נרחב בדואר אלקטרוני.
 
"מי שעוסק בענף הביטוח, בין אם הוא בחברת ביטוח, סוכנות ביטוח או בית השקעות, יודע שרוב מכריע של התהליכים מבוצע באמצעות הדואר האלקטרוני – בקשות להעברת קופות וקרנות פנסיה, תביעות ביטוח, העברת קבצים שונים, תיקוני טעויות ועוד. מן הצד השני, הדואר האלקטרוני מהווה את הפרצה הגדולה ביותר עבור עברייני סייבר – 92% ממתקפות הסייבר כיום מתחילות בהודעת דואר אלקטרוני עם שתילת קוד או קובץ זדוני, מתקפת כופר או הונאת פישינג", מבסבירים בחברה.

בסייברנייט מסבירים, כי "הפתרון עובד ברמת המשתמש ומתריע בפניו ובפני מנהלי האבטחה בארגון במקרה שהוא מקבל מייל חשוד כמסוכן. הפתרון לומד את התנהלות העובד ואת דפוסי פעילותו וכן את מבנה וסוג ההתקשרויות של העובד ומזהה ברמה האישית דפוסי כתיבה ומשלוח הודעות. כך שאם עובד מקבל מייל בסגנון כתיבה שונה או בשעה לא שגרתית, ממקום שהוא לא אמור להיות בו או מכתובת מייל שונה, המערכת תדע להתריע על האנומליה, לחסום אותה ולדווח לאבטחת המידע בשילוב ניהול דו שיח חכם עם המשתמש וקביעת רמת הסיכון. באמצעות טכנולוגיות לימוד מכונה ובינה מלאכותית אנו מפתחים לכל אדם פרופיל ייחודי, היודע לאתר דפוסי שימוש חריגים, כולל בסגנון ובנימת הכתיבה".

ינון גולן, מנהל פעילות ויזואל סקיוריטי חברת ההפצה של סייברנייט בישראל: "חברות ביטוח משתמשות יום יום בדואר האלקטרוני לביצוע פעולות ותהליכים משמעותיים, החל מתביעות ביטוח ועד הפקדת כספים לקרנות שונות. מתקפות הכופר והפישינג הפכו למתוחכמות וקשה לזהות מתקפה כזו גם אם לימדו אותך את הכללים וכאן נכנסת הטכנולוגיה שלנו לתמונה ונותנת את האזהרה אוטומטית. המערכת של סייברנייט יודעת לזהות מתקפות פישינג לפי סגנון ההודעה ולזהות שמייל נשלח ממתחזה על פי סגנון הכתיבה של אותו אדם.

גולן הוסיף: "מי שמתקין את סייברנייט מקבל במקביל כלי לאימון העובדים להתמודד עם מתקפות פישינג עם אפשרות לבחון את העובדים בתרחישים שונים של פישינג, אימונים שהם בגדר חובה בגופים הכפופים לרגולציה. בנוסף, המערכת יודעת לזהות שפה לא ראויה בדואר אלקטרוני ובכך להתריע על התעמרות בעובדים, הטרדות מיניות וכדומה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית