שם משתמש
סיסמא
קובי צרפתי
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
כלל חברה לביטוח בע"מ
איי.אי.ג`י (AIG) ביטוח זהב בע`מ
ביטוח חקלאי אגודה שיתופית מרכזית בע"מ
 
לוח אירועים
"אין לנו אפשרות לעצור תהליכים"
הסוכנים משלימים עם כניסתה לענף של חברת כרטיסי האשראי, אך משדרים חוסן | קובי צרפתי, יו"ר ועדת אלמנטר בלשכת סוכני הביטוח: הפעילות דומה לזו של החברות הישירות, הסוכנים לא צריכים לחשוש
בלשכת סוכני הביטוח מצהירים כי הם אינם חוששים מכניסתה של ישראכרט לתחום הביטוח, לאחר שרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון אישרה השבוע (ב') את ההתקשרות של ישראכרט סוכנות לביטוח עם חמש חברות ביטוח על פי מודל 'הסוכן האובייקטיבי'. ההסכמים עם הפניקס, כלל ביטוח, איילון, AIG וביטוח חקלאי נכנסו לתוקף, אולם חברת כרטיסי האשראי דיווחה כי הפעילות לשיווק ביטוחי אלמנטר צפויה להתחיל בהמשך השנה, מבלי לנקוב במועד מדויק. 
 
הפיקוח אישר את ההסכמים בין ישראכרט להפניקס, כלל ביטוח, איילון, AIG וביטוח חקלאי
20/7/2021
ההתקשרות היא על פי המודל של 'סוכן אובייקטיבי' | תחילת הפעילות של ישראכרט בתחום הביטוח צפויה בהמשך השנה
קובי צרפתי, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה סוכני הביטוח, אמר לעדיף כי ההתייחסות שלו לישראכרט היא כמו ההתייחסות שלו לכל הביטוחים הישירים. "מדובר על סוכנות שעובדת ישיר מול הלקוחות באמצעות מוקדנים. אין כאן סוכן שדואג ללקוח ולא סוכן שדואג ללקוח, שיתקשר אליו בלילה אחרי שהיה מעורב בתאונה והוא נתקל בבעיה עם שירותי גרירה", הסביר צרפתי.

צרפתי הוסיף: "אנחנו לא מוכרים את אותו מוצר. המוצר שסוכן מוכר זה מוצר של טיפול בתביעות, יחס אישי, אנחנו לרשות הלקוח 24/7. זה לא יקרה בישראכרט ולא יקרה בביטוחים הישירים"

באשר להשפעה שתהיה על הסוכנים מהפעילות של ישראכרט, ציין צרפתי: "אני לא חושב שאנחנו כסוכנים צריכים לחשוש מהפעילות של ישראכרט. קיימות גם ההוראות שאוסרות להעביר מידע על לקוחות לסוכנות של ישראכרט, ובקשר ללידים צריך לקבל את הסכמת הלקוח לפני שמתקשרים אליו. הלשכה תקפיד על כל זה, תקפיד שהדברים מתנהלים בהתאם לתקנות של הפיקוח. מעבר לזה אין לנו אפשרות לעצור תהליכים".

אורי אלון: נוכל להביא ללקוחותינו ערך מוסף אמיתי גם כספק של מוצרי ביטוח

משנה למנכ״ל ישראכרט, אורי אלון, שהוביל את הכניסה של החברה לעולם הביטוח, אמר לאחר קבלת אישור ההתקשרות עם חברות הביטוח: ״ישראכרט ממשיכה להתקדם לקראת הגשמת היעדים שקבענו לעצמנו – להיות קבוצת פיננסים דיגיטלית מתקדמת. המטרה שלנו היא להציע למיליוני לקוחותינו את המוצרים הטובים והרלוונטיים ביותר, בצורה דיגיטלית, פשוטה וזמינה. היכולת שלנו לנתח את צורכי הלקוח ולהציג בפניו את האפשרויות הטובות לו ביותר, תבטיח כי נוכל להביא ללקוחותינו ערך מוסף אמיתי גם כספק של מוצרי ביטוח״.

מחברת הפניקס נמסר: "סוכנות הביטוח של ישראכרט תוכל למכור את פוליסת הרכב המובילה 'הפניקס זהיר', בתנאים זהים לתנאים שסוכני הפניקס מציעים למבוטחים".

״אנחנו מודים לישראכרט על האמון ושמחים להציע ללקוחות קבוצת ישראכרט מוצר ביטוח מצוין, דיגיטלי והוגן. אנו מאמינים ששיתופי פעולה כאלה, בין גופים פיננסיים מובילים, משפרים את הצעת הערך ללקוחות, ואנחנו מאחלים לישראכרט, ולנו, בהצלחה״, ציינו ב-AIG.

פזית כהן חזות, מנכ"לית ביטוח חקלאי, מסרה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה החדש עם ישראכרט סוכנות לביטוח, שהינו חלק מהפעילות העסקית המשותפת עם סוכנינו ומייצרת ערך רב עבור לקוח הקצה אשר נהנה הן משירות איכותי והן ממוצר המתואם באופן מיטבי לצרכיו".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית