שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
בצל החשש מהקורונה: מגבלות על ביטוחי נסיעות ליוצאים לאוקראינה
החל מהחרגת אוקראינה ועד לדרישה לחיסון - חברות הביטוח נערכות לקראת הטיסות לאומן
ההתפרצות המחודשת של מגפת הקורונה משפיעה על עולם הביטוח. רק אתמול (יום ד') הודיע משרד הבריאות כי מספר המאומתים עומד על קרוב ל-10,000 איש ומתקרב לשיא שנרשם בינואר.

בצל הגל החדש, יצאה הראל בתחילת השבוע בהודעה כי היא מפסיקה למכור ביטוחי נסיעות לחו"ל ליוצאים לאוקראינה. בהראל נמסר כי "מאז פרוץ מגפת הקורונה הראל עוקבת אחר מצב התחלואה במדינות השונות בעולם. בשל העלייה בתחלואה באוקראינה ובהתאם להמלצות משרד הבריאות, הוחלט להפסיק זמנית את מכירת פוליסות ביטוחי הנסיעות למדינה זו". הסיבה לכך טמונה ככל הנראה בחשש מפני הידבקות המונית בקרב היוצאים לאומן.

הראל אינה לבד, גם במנורה לא מבטחים בשלב זה טיסות לאוקראינה ואילו חברת פספורטכארד הודיעה כי היא אומנם מאפשרת רכישת ביטוחי נסיעות לאוקראינה, אך תחת מספר מגבלות. החברה מחייבת את רוכשי הביטוח להיות מחוסנים כאשר הרכישה מתבצעת במוקד המכירות של פספורטכארד בלבד.

מחברת AIG נמסר בנוגע לכך כי "לאור היקפי הנסיעה הגבוהים הצפויים לאוקראינה בשבועות הקרובים ולאור שינויים תדירים בסטטוס המדינות האדומות, אנו ממשיכים למכור ביטוח נסיעות ליעד זה אך באופן מבוקר על ידי מוקד המכירות הטלפוני".

במגדל אומרים כי "מגדל מתאימה מפעם לפעם את רשימת המדינות להן היא משווקת ביטוח נסיעות לחו״ל בהתאם לרשימת המדינות בסיכון שמפרסם משרד הבריאות ולשיקוליה העסקיים" ואילו בחברת כלל אין החרגה של מדינות כלשהן נכון לעתה.

יו"ר ועדת בריאות וסיעוד בלשכת סוכני הביטוח, איגור מורי, קרא לסוכני הביטוח לפנות ללקוחות שלהם ולוודא שכל מי שנוסע לאוקראינה יבטח כבר כעת את הנסיעה ולא לדחות זאת, אפילו לא ביום אחד.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית