שם משתמש
סיסמא
ד"ר משה ברקת | צילום: דוברות משרד האוצר
 
לוח אירועים
התחרות גוברת: ישראכרט קיבלה אישור לשווק מוצרי ביטוח חיים
רשות שוק ההון מאפשרת לסוכנות הביטוח של ישראכרט לשווק גם קופות גמל להשקעה ופוליסות חיסכון | יוסי אנגלמן, הנשיא המכהן של לשכת סוכני הביטוח: יש הבדל מהותי בין מוקדנים שמוכרים פתרון אחיד לעומת סוכן ביטוח
ישראכרט מגדילה את פעילותה. החברה דיווחה היום (ה') כי רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון, מאשרת את הרחבת רישיון הביטוח של סוכנות הביטוח של ישראכרט לשיווק מוצרי ביטוח חיים מסוג פוליסות חיסכון וקופות גמל להשקעה.
 
עוד נמסר בדיווח כי "תחילת פעילותה בפועל של הסוכנות בשיווק המוצרים הנוספים לעיל כפופה, בין היתר, לדיווח לפיקוח על הבנקים קודם לתחילת הפעילות בשיווק מוצרים אלה". בישראכרט ציינו כי "בשלב זה אין ביכולתה של החברה להעריך את מועד תחילת פעילות הסוכנות בשיווק המוצרים הנוספים.

יוסי אנגלמן, הנשיא המכהן של לשכת סוכני הביטוח, מסר כי "לשכת סוכני הביטוח תומכת בכל פתיחת תחרות שתביא להוזלת מחירים ומוצרים חדשים לציבור, יחד עם זאת יש הבדל מהותי בין מוקדנים שמוכרים פתרון אחיד לעומת סוכן ביטוח שנותן קשת רחבה של פתרונות שתואמים את הצרכים האמיתיים של הלקוח בראייה הוליסטית".

כזכור, בעוד סוכני הביטוח חששו מכניסת הבנקים וחברות האשראי לתחום, אמר בתחילת ינואר השנה הממונה על רשות שוק ההון, ד"ר משה ברקת, כי בכוונתו להתיר את שיווק קופות הגמל להשקעה גם על ידי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי וכי הוא סבור שהמהלך יגדיל את התחרות, יוריד את דמי הניהול וישפר את השירות לחוסכים.

הרצון של ישראכרט לשווק קופות גמל להשקעה נחשף לראשונה באתר עדיף כבר בחודש אוגוסט לפני כשנה. בדוחות הכספיים של ישראכרט לרבעון השני של שנת 2020 דיווחה ישראכרט כי בהתאם לרישיון הקבוע שתקבל היא תהיה רשאית לעסוק, בין היתר, בשיווק ומכירת ביטוח וכן שיווק פוליסות חיסכון קופות גמל להשקעה (ללא סיכוני חיתום), בכפוף לקבלת רישיון על פי דין.

 


 

 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית