שם משתמש
סיסמא
איציק טאוויל ואבי מנדלר / צילומים: מיה כרמי-דרור וטל גבעוני
חברות קשורות
הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ
 
לוח אירועים
הראל רוכשת 20% מחברת עץ השקד נדל"ן בסכום של 60 מיליון שקלים
יקימו תאגיד משותף שיפעל לבניית מקבצי דיור המיועדים להשכרה
קבוצת הביטוח והפיננסים הראל מרחיבה את השקעותיה בשוק הנדל"ן למגורים בישראל וחתמה על עסקה לרכישת 20 אחוזים מחברת עץ השקד נדל"ן בסכום של 60 מיליון שקלים. לאחר העסקה שווי החברה מוערך ב-300 מיליון שקלים.
כחלק משיתוף הפעולה זה, השתיים יקימו תאגיד משותף אשר יפעל לבניית מקבצי דיור המיועדים להשכרה.

אבי מנדלר, יו"ר קבוצת עץ השקד: "כניסת הראל לשותפות בעץ השקד תואמת את חזון וערכי החברה ותהווה תוספת כוח משמעותית במימוש החזון והגדלת היקף הפעילות ולהיות אחת מהחברות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל וזאת בהמשך לצמיחה המואצת שחוותה החברה בשנים האחרונות בתחומי פעילותה".

איציק טוויל, מנהל אגף הנדל"ן ואגף האשראי בחטיבת ההשקעות של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "הראל זיהתה את תחום המגורים בישראל כתחום מעניין להשקעה ולצד פעילותה בשוק הסחיר החליטה להשקיע גם בשוק הפרטי באמצעות השקעה בחברות נדלן למגורים איכותיות. רכישת 20 אחוז ממניות חברת עץ השקד הינה תחילת יישום החלטה זו. בנוסף, שיתוף הפעולה של הראל עם עץ השקד באמצעות הקמת תאגיד משותף לפרוייקטי דיור להשכרה ארוכת טווח ונדל"ן לדיור, מהווים נדבך משמעותי באסטרטגיה של קבוצת הראל בתחום ההשקעות. מיזם זה, כמו אחרים, מבטאים הבעת אמון בתחום הדיור בישראל בכלל, ודיור להשכרה בפרט ומשקפים את יכולותיה של הקבוצה ביצירת שיתופי פעולה לצורך גיוון תיק ההשקעות ויצירת השקעות עוגן והישגים משמעותיים עבור ציבור החוסכים בתיק ההשקעות".

את חברת הראל ייצגה עו"ד חגית בבלי ממשרד עו"ד יגאל ארנון ואת עץ השקד ייצגו עו"ד אסף לפיד ועו"ד אוהד זלבסקי ממשרד AYR.

עץ השקד היא קבוצת נדל"ן בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים ביזמות וביצוע. הקבוצה בונה עשרות אלפי מטרים של מגורים ומסחר ברחבי הארץ. החברה מונה כ- 200 עובדים ועובדות הפרוסים במשרדי המטה באזור התעשייה פולג נתניה, ובכל אתרי הביצוע. בין הפרויקטים המובילים של החברה נמנים: בניין "כאן תאגיד השידור" בירושלים, שכונת "הרכס" בעתלית, פרויקט "זמנהוף מגורי יוקרה" בתל אביב ופרויקט "NXT Towers" בבת ים.

סך הנכסים המנוהלים על ידי קבוצת הראל בביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות נאמנות ושירותים פיננסיים, הסתכם בכ- 311 מיליארדי שקלים נכון ל-30.6.2021. עם השלמת עסקת רכישת קופות הגמל וקרנות הפנסיה מפסגות, יגיע סך הנכסים המנוהלים על ידי הקבוצה לכ- 340 מיליארדי שקלים.


הדמיה של אחד הפרויקטים הגדולים של החברה: NXT Towers בבת ים, הכולל 5 בניינים, 3 מגדלי יוקרה בני 24 קומות ועוד 2 בנייני בוטיק של 3 קומות המחברים בין המגדלים / צילום: division3.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית