שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
בוליגו קפיטל ומיטב-דש מקימות קרן ראשונה להשקעה במקבצי דיור בארה"ב
הקרן צפויה להיסגר ברבעון הבא, כאשר משך חיי השותפות יעמוד על 5 שנים, עם שתי אופציות להארכה של שנה כל אחת
חברת השקעות הנדל"ן בוליגו קפיטל נכנסת לראשונה לתחום קרנות ההשקעה, ומקימה יחד עם בית ההשקעות מיטב דש קרן ייעודית להשקעות במקבצי דיור (מולטי-פמילי) בארה"ב. זאת הקרן המתמחה הראשונה שבה בוליגו קפיטל שותפה, יחד עם גוף מוסדי ישראלי בכיר, וזאת לאחר שהובילה בעבר בעצמה, כחברה פרטית, שתי קרנות להשקעה בנדל"ן בארה"ב בהיקף של כ-15 מיליון דולר כל אחת. בוליגו השלימה לפני כחודש הנפקה מוצלחת בבורסה הישראלית ונסחרת כיום בשווי של כ-440 מיליון שקלים.

הקרן הייעודית של בוליגו קפיטל ומיטב דש השקעות מוקמת יחד עם שותף מקומי בארה"ב, ומאוגדת כשותפות מוגבלת בדלוואר ארה"ב. הקרן הוקמה במטרה להשתתף בהשקעות במקבצי דיור (Multifamily) בארה"ב, והיא תשקיע בעסקאות ייזום ורכישה לצד שותפים מוגבלים (LPs) נוספים, ועד להיקף של כ-30% מההון העצמי בעסקה בודדת. סגירה ראשונה של הקרן צפויה להתבצע ברבעון הרביעי של 2021, כאשר בוליגו קפיטל ומיטב דש פועלות כעת לאיתור משקיעים פרטיים וכשירים לקרן.

תקופת ההשקעה של הקרן תתחיל ברבעון הרביעי של 2021, ותימשך עד 3 שנים לאחר הסגירה הסופית. משך חיי השותפות הכולל צפוי עד חמש שנים לאחר הסגירה הסופית, עם שתי אופציות להארכה של שנה כל אחת. חברה-בת של בוליגו קפיטל, מיטב-דש והשותף המקומי בארה"ב יהיו בעלי המניות בשותף הכללי (GP) של הקרן, בשיעורי אחזקה שווים.

בוליגו קפיטל מתמחה במגוון תחומי הנדל"ן המניב, עם דגש על דיור להשכרה (לרבות נכסי Multifamily ובתי אבות), ומתמקדת באזורי ביקוש וצמיחה, בעיקר בדרום ארה"ב, ובמדינות ההרים במערב. בוליגו פועלת משנת 2012 ברכישה, הקמה, השבחה וניהול של נכסי נדל"ן בארה"ב ומשמשת כ- GPהמנהלת את העסקאות עבור מועדון אקסקלוסיבי של משקיעים. עד היום בוליגו ביצעה בארה"ב עסקאות בהיקף של כ-2.5 מיליארד דולר, כאשר עסקאות שמומשו הניבו תשואה ממוצעת של כ-22.5% לשנה ומכפיל הון ממוצע של 2.03x נטו למשקיעים.

דוד אללוף
, מנהל תחום השקעות אלטרנטיביות במיטב דש: "מיטב דש מנגישה ללקוחותיה פתרונות השקעה מגוונים ואיכותיים ומשתפת פעולה עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם. אין תחליף לניסיון, בפרט בתחום ההשקעות, ואנו שמחים לשתף פעולה עם גוף מוביל כבוליגו".

מנכ"ל בוליגו קפיטל, איתי גורן: "שמחים וגאים בשיתוף הפעולה הראשון מסוגו עם מיטב-דש, מהגופים הפיננסיים המובילים במשק הישראלי. הסינרגיה בין היכולות הפיננסיות של מיטב-דש, והניסיון הניהולי והמשקיעים הפרטיים של בוליגו יוצרת מכפיל כוח משמעותי, ומאפשרת לחוסכים ולעמיתים ליהנות מחשיפה איכותית לשוק הנדל"ן בארה"ב".

בוליגו קפיטל מתמחה בהשקעות נדל"ן אסטרטגיות בארה"ב, בדגש על מקבצי דיור (מולטי-פמילי) מרכזים מסחריים, מרכזים לוגיסטיים ובתי אבות. בוליגו הוקמה בשנת 2012 על ידי המייסדים, המנכ"ל איתי גורן, אילן תמיר ואייל שלימק. בנוסף להשקעותיה בתחום הנדל"ן, ביצעה החברה השקעה בחברת Reigo סטארט-אפ בתחום הפינטק, שמתמקד במימון בשעבוד ראשון על נכסי נדל"ן בארה"ב על בסיס בינה מלאכותית.

בוליגו מחזיקה בנגישות לעסקאות אטרקטיביות עם תהליך חיתום מוקפד, ושליטה גבוהה על כל שרשרת הערך של העסקאות, לרבות איתור הנכס, מימון, תכנון, ייזום, השבחה, ניהול שוטף ומימוש. לבוליגו יכולת גיוס כספים מוכחת ממשקיעים פרטיים, בהיקף שנתי ממוצע של כ-150 מיליון דולר והיענות גבוהה מאוד של משקיעים חוזרים לעסקאות חדשות.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית