שם משתמש
סיסמא
מימין: קובי סויסה ואמיר איל, יו"ר אינפיניטי
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
אינפיניטי בית השקעות
 
לוח אירועים
אינפיניטי וסוכן הביטוח קובי סויסה ישתפו פעולה
סויסה מקים חברה שתעסוק בהקמה וניהול פעילות ההפצה של סוכנים ובתי הסוכן, בבית ההשקעות שמקים בימים אלו את מערך הפצת הסוכנים
סוכן הביטוח קובי סויסה מקים חברה שתעסוק בהקמה וניהול פעילות ההפצה של סוכנים ובתי הסוכן, בבית ההשקעות אינפיניטי, שמקים בימים אלו את מערך הפצת הסוכנים. בית ההשקעות נכנס לתחום הפנסיוני לאחר שנבחר לאחד מארבע הקרנות הנבחרות במכרז של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.
 
נקבעו 4 הקרנות הנבחרות: אינפיניטי ומור יקימו קרנות פנסיה
14/9/2021
אלטשולר שחם גמל ופנסיה ומיטב דש גמל ופנסיה משלימות את 4 הקרנות שזכו בהליך של רשות שוק ההון | למצטרפים חדשים לאחת מהקרנות מובטחים דמי ניהול של 1% מהפקדה ועוד 0.22% מהצבירה לתקופה של 10 שנים
"החברה תהווה גוף מאחד למען הסוכנים והסוכנויות, ותסייע בהתמודדות מול האתגרים הרבים הבאים לפתחם", נמסר בהודעה משותפת של סויסה ואינפיניטי. עוד צוין כי מדובר על "מיזם פורץ דרך, המציג מודל מהפכני של שותפות אמת בין סוכני ביטוח".

בהודעה נמסר כי "המיזם מתבסס על הסכם ייחודי עם בית ההשקעות אינפיניטי, אשר נרתם למיזם לאחר תכנון ומחשבה של חודשים רבים. בית ההשקעות אינפיניטי הינו בעל ניסיון רב המשלב יצירתיות וחדשנות עם ידע ותוצאות מוכחות ואנו מודים לו על שקיבל החלטה לצעוד יד ביד עם חברת הסוכנים החדשה".

באשר לצד המקצועי צוין, כי "הסוכנים יקבלו סמכויות ואחריות לתחומים רבים כגון: סיוע בבניית המוצרים, הטמעת נהלי העבודה, שותפות עתידית ברווחי החברה ביחד ככוח אחד וחזק כנגד האיומים והשינויים העצומים שבאים לפתחינו".

"המיזם הינו למטרת רווח, אך בעל תמהיל מעורב ציבורית ומשמעותי עם ערכי ליבה של הוגנות, יושרה, שותפות דרך, ותגמול בהתאם להיקפי הפעילות. הסוכנים והסוכנויות אשר ייבחרו למיזם יזכו להכשרות מקצועיות ועוגן אמיתי בהתמודדות עם אתגרי הגיוס", נאמר בהודעה.

את המיזם ילווה סויסה עם סוכן הביטוח עומר בן צבי אשר יהיה אחראי על התחום המקצועי וסוכן הביטוח אביב גוטמן שיסייע בליווי הסוכנים.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית