שם משתמש
סיסמא
מימין: רון קובלסקי וסמי בבקוב | צילומים: מיה כרמי-דרור, ורדי כהנא
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הראל ביטוח ופיננסים
 
לוח אירועים
CIM, הראל ביטוח ושלמה ביטוח רוכשות קמפוס משרדים דרומית ללונדון בהשקעה של כ-288 מיליון שקלים
הקמפוס כולל שלושה בניינים ומשתרע על פני שטח של כ-27 דונם | הרכישה היא חלק מהתכנית של CIM האמריקאית להתרחב לאירופה
קבוצת CIM מתרחבת לאירופה ורוכשת ביחד עם הראל ביטוח ושלמה ביטוח קמפוס משרדים דרומית ללונדון בהיקף השקעה כולל של כ-288 מיליון שקלים.
 
מדובר על מתחם משרדים בגילפורד, הכולל שלושה בניינים ומשתרע על פני שטח רחב וירוק בהיקף של כ-27 דונם. נמסר כי שני בנייני משרדים (קלאס A) עברו שיפוץ מלא בהיקף משמעותי של מיליוני ליש"ט, והם מושכרים למגוון דיירים איכותיים מתחום הקומיוניקציה, טכנולוגיה והשירותים העסקיים. התמורה בגין שני המשרדים הינה כ- 223 מיליון שקלים והם מניבים הכנסה שוטפת שנתית של כ-16 מיליון שקלים. התמורה בגין הנכס השלישי במתחם, הינה כ-29 מיליון שקל, והוא מיועד לשיפוץ והשבחה בסכום של כ-36 מיליון שקל. הבניין המיוצב יהיה ברמה קלאס A ויהווה לדברי הרוכשות נכס משרדים איכותי ומתקדם עם מגוון רחב של שירותים נלווים המתאימים לתקופה של פוסט קורונה, והוא צפוי להניב הכנסה שנתית של כ-6.2 מיליון שקל.

"עם רכישה זו בבריטניה, קבוצת CIM מממשת את הידע שנצבר בקבוצה לאורך השנים באיתור, ניהול והשבחה של נכסי נדל"ן ומרחיבה ניסיון משמעותי זה גם אל עבר ערים במערב אירופה. זיהינו את אזור לונדון רבתי כשוק יעד להרחבת השקעות הנדל"ן של הקבוצה אחרי בחינה מקיפה של שוקי הנדל"ן המסחריים בערים מרכזיות במערב אירופה. תהליך יסודי זה בוצע על ידי צוות אנשי המקצוע שלנו המנוסה בכל היבטי הנדל"ן המסחרי באירופה", אמר אבי שמש, אחד משלושת המייסדים והבעלים של קבוצת CIM.

"העסקה נופלת בגדר האסטרטגיה שלנו באירופה, כעסקה המשלבת תזרים שוטף לצד פוטנציאל השבחה משמעותי במסגרת תוכנית עסקית מוגדרת", ציין רון קובלסקי, שמנהל את הפעילות האירופית ב-CIM שניהל בעבר את השקעות הנדל"ן של קבוצת הראל. קובלסקי הוסיף: "הצוות עבד על העסקה במשך תקופה ממושכת, כאשר המטרה הינה ליצור ערך מצרפי משותף למתחם ולשלושת הבניינים יחדיו על ידי התאמת סביבת עבודה ממוקדת-עובדים הכוללת חללים גמישים עם שפע של אור טבעי, שירותים נלווים ומודרניים לרווחת הדיירים, תוכניות ספורט וכושר וסביבה חיצונית מזמינה, רחבה ומטופחת".

טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח, ציין: "מהלך הרכישה הנדל"ני בלונדון, יחד עם קבוצת CIM והראל ביטוח, נעשה במסגרת ניהול תיקי ההשקעות בשלמה ביטוח, הכולל נכסי נדל"ן משמעותיים בישראל ובאירופה, השקעה בקרנות הון מסוגים שונים, חברות הייטק ועוד. מהלכים כאלה, יאפשרו לחברה לפתוח פתח ליעדים גלובליים נוספים".

סמי בבקוב הוא משנה למנכ"ל ומנהל חוטיבת ההשקעות בהראל ביטוח ופיננסים. את המימון לעסקה העמיד בנק הפועלים באמצעות החטיבה העסקית, יחידת מימון חו"ל בניהולו של בני חדאד.

קבוצת CIM האמריקאית הוקמה בתחילת שנות התשעים והיא מחזיקה ומנהלת כ-29 מיליארד דולר של נכסי נדל"ן ותשתיות. הקבוצה קיבלה החלטה אסטרטגית לממש את הידע, הניסיון והתשתית העמוקה שלה שמתפרשת לאורך כל שרשרת הערך של פעילות הנדל"ן ולהרחיב את פעילותה גם אל ערים מרכזיות במערב אירופה, ובעיקרן לונדון וסביבתה.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית