שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מכרז ביטוחי חברת נמל אשדוד כולל תשע פוליסות ואופציה לשלוש נוספות
ההתקשרות היא החל מה-1 בפברואר 2022 למשך 18 חודשים, עם אופציה להארכה בשלוש תקופות נוספות – כל אחת 18 חודשים, עד לסך נצבר של שש שנים
חברת נמל אשדוד פרסמה מכרז למערך ביטוחי הכולל תשע פוליסות ביטוח שונות: חבויות, רכוש וסיכונים מבוטחים ואחרים, וכן אופציה לשלוש פוליסות נוספות שלא תשוקללנה בהצעה. ככל ויידרש כיסוי ביטוחי כנגד סיכון חדש/חשיפה חדשה כגון: ביטוח אובדן תוצאתי, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח מעליות, ביטוח ציוד אלקטרוני וכיוצא באלה, תישמר לחברת נמל אשדוד האופציה לערוך את הביטוחים האלו, ובלבד ששיעור האופציה להרחבת הביטוחים לא יעלה על 25% מסך הפרמיה הכוללת. 
 
תקופת ההתקשרות הראשונה בין החברה לבין המציע מתוכננת להתחיל ב-1 בפברואר 2022 לתקופה של 18 חודשים ולהסתיים ב-31 ביולי 2022. לחברת הנמל שמורה האופציה להאריך את תקופת הביטוח הראשונה בשלוש תקופות נוספות, כל אחת 18 חודשים, עד לסך נצבר של שש שנים, כולל תקופת הביטוח הראשונה, בכפוף לקבלת הודעה בכתב מחברת הנמל 30 ימים לפני תום כל תקופה.

למכרז יוכלו לגשת חברות ביטוח ישראליות שמחזור הפרמיות שלהן מביטוחים בשנת 2020, לא כולל מביטוחי חיים, הינו מיליארד שקלים ומעלה, לפני עמלות וביטוחי משנה. למכרז יוכלו לגשת גם סוכני ביטוח הרשאים לפעול בישראל, המטפלים בלפחות נמל ימי מסחרי אחד בעולם. סוכן הביטוח ייחשב כעומד בתנאי הסף גם אם באמצעות של אדם המחזיק בסוכן בלפחות 50% במישרין או בעקיפין.

סוכני ביטוח יידרשו להצהיר כי הפוליסות שהם מציעים במכרז תהיינה מגובות על ידי חברות ביטוח ישראליות (שעומדות בתנאי הסף להגשת הצעות למכרז) או מבטח בחו"ל – מבטח הפועל בהתאם להוראות הפיקוח על הביטוח, לרבות באמצעות נציגים מוסמכים בישראל בעל דרוג מינימלי לזמן ארוך: A של S&P או A של M.A Best.

המועד האחרון להגשת הצעות: 6 בינואר 2022 בשעה 12:00.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית