שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
אלטשולר שחם פרופרטיז השלימה גיוס בזמן שיא לרכישת 490 יחידות דיור בארה"ב
ההשקעה תתמקד בהשבחה משמעותית של הנכס, במשך כשלוש שנים, על ידי שיפוץ יחידות הדיור, שיפוץ האזורים הציבוריים ושדרוג ניהול המתחם
אלטשולר שחם פרופרטיז, חברה בת של בית ההשקעות אלטשולר שחם, ממשיכה להרחיב את פעילותה ומודיעה על השלמת עסקה לרכישת , הכולל כ-490 יחידות דיור, בעיר Norcross הנמצאת במטרופולין אטלנטה, ג'ורג'יה, ארה"ב.

בחברה מציינים כי מטרופולין אטלנטה הפך בשנים האחרונות לאחד האזורים המבוקשים בארה"ב, בשל הגירה חיובית ותוספת של מקומות עבודה איכותיים ובהתאם מחירי השכירות בעיר וסביבתה עלו משמעותית בשנת 2021. המתחם אותו רכשה אלטשולר שחם פרופרטיז מכיל כ-40 מבנים דו-קומתיים למגורים, אשר חולקים אזורים ציבוריים משותפים כמו מועדון דיירים, בריכת שחייה, חדר כושר, חדרי כביסה ועוד.

עוד נמסר כי ההשקעה תתמקד בהשבחה משמעותית של הנכס, במשך כשלוש שנים, על ידי שיפוץ יחידות הדיור, שיפוץ האזורים הציבוריים ושדרוג ניהול המתחם. שדרוג הנכסים יתבצע באופן הדרגתי, באופן שישמור עליהם מאוכלסים ומניבים לאורך כל תקופת השיפוץ ותוך בחינת התאמה לנכסים משופצים ומבוקשי אחרים באזור ובחינת התרומה להכנסות דרך הגדלת שכ"ד והתאמה למחירי השוק.

איתי נרינסקי, סמנכ"ל מכירות אלטשולר שחם פרופרטיז: "אנו גאים לסכם סבב גיוס בהיקף כל כך משמעותי, תוך זמן מאוד קצר של כשלושה שבועות. שילוב של נכסים ריאליים לצד נכסים סחירים בתיק ההשקעות, מהווה אלטרנטיבה אידיאלית לאור השינויים המאקרו-כלכליים בשווקים בעולם וההתפתחויות האינפלציוניות. בהתאם לכך, אלטשולר שחם פרופרטיז, תמשיך לפעול לאיתור עסקאות אטרקטיביות בענף הנדל"ן, ברחבי העולם, דבר המהווה אלמנט פיזור נוסף בנכסים הפיננסים של המשקיעים".
 
 


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית