שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
Blue תספק למבוטחי שירביט שירותי דרך וגרירה
מחליפה את חברת זברה שפעילותה הופסקה בתחילת השנה | המנכ"ל אייל גורן: מחויבים להנגיש גם למבוטחי שירביט את החדשנות הטכנולוגית ואת חווית השירות המזוהות עמנו
שירביט, מבית הראל חברה לביטוח, בחרה ב-Blue כספקית שירותי דרך, גרירה ורכב חליפי למבוטחי החברה בביטוח רכב. בכך מחליפה Blue את הספקית הקודמת של שירביט בביטוח כללי, חברת זברה, שנכנסה להקפאת הליכים במהלך ינואר השנה ובפברואר נסגרה סופית.
 
בבוקר יום א' הזברה לא קמה
17/2/2022
חברות שירותי הדרך נתקלות בקשיים רבים שהחריפו במשבר הקורונה | עד כמה לקשיים שמלווים את הענף יש חלק בהתמוטטות של זברה? | מנכ"לים ובכירים בענף משתפים בקשיים ובפתרונות | ענף שירותי הדרך - לאן?
מחברת Blue נמסר כי "בחודש האחרון השקיעה החברה מאמצים מערכתיים רבים בכדי להיערך באופן המיטבי לקליטה מהירה וחלקה של מבוטחי שירביט. לשמחתנו, החוסן הארגוני, המקצועיות המוכחת והתשתיות המתקדמות אפשרו לנו לעמוד ביעדים באופן מלא ובזמני תגובה קצרים".

Blue הודיעה לאחרונה על השקת צ'ט-בוט חכם למבוטחים, לצורך פתיחת קריאת שירות מהירה, פשוטה וקלה ברכב. "ערוץ השירות הדיגיטלי החדש הינו חלק מפיתוחים נרחבים שביצעה Blue בשנה האחרונה, במטרה להוביל את שירותי הביטוח הכללי מעולם ישן לעולם חדש ומתקדם, המושתת על חוויית שירות 360 מעלות למבוטחים ברכב ובדירות", הבהירו בחברה.

עוד צוינו על ידי החברה ערוצים נוספים העומדים לרשות המבוטחים, בהם שירות בוואטסאפ עם נציג אנושי, שירות צ'ט-וידאו בזמן אמת מבית הלקוח בנזקי מים וצנרת בדירות, מערכת דיגיטלית לפתיחת קריאה ולמעקב אונליין אחר סטטוס הטיפול, אתר אינטרנט נגיש ומתקדם, הטמעת מרכזייה טלפונית המתקדמת בתחומה, מוקד חירום ועד להקמת מוקדי תביעות ליליים ממותגי סוכנויות, עבור לקוחות של סוכנויות ביטוח אלמנטריות גדולות.

אייל גורן, מנכ"ל Blue: "החברה פועלת מתוך מיקוד עסקי ומתוך חתירה חסרת פשרות למתן ערכים מוספים ייחודיים למבוטח, החל מפתיחת התביעה או קריאת השירות ועד להשלמת הטיפול. משכך, אנו מובילים בעקביות תהליכים סינרגטיים חדשניים בענף, המציבים את שירותי הביטוח הכללי כחלק מההייטק של הענף. בשורה זו מגיעה עתה גם למבוטחי שירביט ומחובתנו להנגיש עבורם את החדשנות הטכנולוגית ואת חווית השירות המזוהות עמנו".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית