שם משתמש
סיסמא
מימין: מנכ"ל מנורה מבטחים נדל"ן עוזי לוי ומנכ"ל רם אדרת דורון נמרוד | צילומים: עופר חן ויוהנס פלטן
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
נדל"ן: מנורה מבטחים רכשה כ-20% מרם אדרת לפי שווי של כ-300 מיליון שקלים
מנורה תשקיע כ-60 מיליון שקלים ברם אדרת שמכרה בשנה האחרונה כ-1,000 יחידות דיור ברחבי הארץ והמלאי העסקי שלה כולל כ-5,000 יחידות דיור בתכנון ובשיווק
מנורה מבטחים חתמה אתמול (ג') על הסכם השקעה עם קבוצת רם אדרת, לפיו תשקיע מנורה מבטחים כ-60 מיליון שקלים ברם אדרת ובתמורה תיכנס כשותפה בחברה. חלקה של מנורה יהיה כ-20% משוויה של רם אדרת, שנאמד בכ-300 מיליון שקלים.
 
שת"פ: הכשרת הישוב ומנורה מבטחים יקימו יותר מ-720 יחידות דיור
1/3/2022
מדובר על הקמה בארבעה פרויקטי התחדשות עירונית של הכשרה הישוב | מנורה תעמיד לטובת השותפות כ-100 מיליון שקלים והכשרת הישוב כ-66 מיליון שקלים
רם אדרת הוקמה בשנת 2000 על ידי דורון נמרוד ורמי בסירטמן, כחברת הנדסה. היא ביצעה עבודות הנדסה בבתי החולים וולפסון ומאיר, במלון דיויד אינטרקונטיננטל בירושלים, באצטדיון וולודרום בתל אביב ובפרויקטים נוספים. כיום לקבוצה שלוש זרועות פעילות: ביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, ייזום ובנייה של פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית. במהלך השנה האחרונה מכרה החברה כ-1,000 יחידות דיור במגוון פרויקטים ברחבי הארץ והמלאי העסקי שלה כולל כ-5,000 יחידות דיור בתכנון ובשיווק.

עורכי הדין שייצגו את רם אדרת הם שגיא המר ומיכל ניסני ממשרד פישר בכר חן. את מנורה מבטחים ייצגו עורכי הדין אביב פריאנטי ושירה מרגלית ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

דורון נמרוד, מנכ"ל ובעלים משותף ברם אדרת: "אנחנו מודים לחברת מנורה מבטחים ולמי שהוביל את העסקה הזאת, עוזי לוי, על הבעת האמון בנו. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר חברות ביטוח ופיננסים שבוחרות להשקיע בענף הנדל"ן, שכבר הוכיח את השתבחותו הכלכלית והתשואות הגבוהות שהוא מספק למשקיעים. בשנתיים האחרונות, רם אדרת נמצאת במגמת צמיחה והתרחבות והכניסה של מנורה מבטחים תאפשר לנו להמשיך ולהרחיב את פעילותינו".

עוזי לוי, מנכ"ל מנורה מבטחים נדל"ן: "חברת רם אדרת היא חברת נדל"ן פרטית יציבה ומבוססת, שצומחת בזכות ההון האנושי המובחר שמוביל אותה. אני מברך על העסקה שנחתמה היום ומאמין שמדובר בהזדמנות מצוינת להתפתחותה של החברה בתחום המגורים בישראל ובעיקר בתחום ההתחדשות העירונית, שהוא כיום התשובה להגדלת מלאי הדירות למכירה בישראל. אני מודה לשהם ולדמן, מנהל תחום השקעות נדל"ן במנורה מבטחים, על הובלת העסקה".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית