שם משתמש
סיסמא
קובי הבר, מנכ"ל ביטוח ישיר | צילום: כפיר סיון
חברות קשורות
ביטוח ישיר - אי.די.אי. חברה לביטוח בע`מ
 
לוח אירועים
ביטוח ישיר משיקה ביטוח מחלות קשות
הרשימה כוללת 45 מחלות קשות ועוד 21 אירועים רפואיים, מתוכם 18 סוגים של גילוי מוקדם לסרטן | הפיצוי הכספי שיינתן, עד 700 אלף שקלים במקרה של גילוי מחלה קשה, יהיה ללא הפחתת סכום הביטוח עקב גיל
ביטח ישיר משיקה ביטוח מחלות קשות. הפוליסה מעניקה למבוטחים פיצוי כספי של עד 700 אלף שקלים במקרה של גילוי מחלה קשה מתוך רשימה של 45 מחלות קשות ועוד 21 אירועים רפואיים, מתוכם 18 סוגים של גילוי מוקדם לסרטן. הפיצוי שיינתן יהיה ללא הפחתת סכום הביטוח עקב גיל.
 
בנוסף, נמסר מהחברה, המצטרפים החדשים יקבלו שירות של ליווי ואבחון רפואי מהיר חינם לכל תקופת הפוליסה. "ליווי זה כולל קשת של שירותים רפואיים בהתאמה אישית למצב הרפואי, כגון בדיקות הדמיה אבחנתיות, ייעוץ רופאים מומחים, מרפאת כאב, שינוע עזרים רפואיים, סיוע פסיכולוגי ועוד".

עוד נמסר, כי הפיצוי הכספי יינתן למבוטח מייד בסמוך לאבחון המחלה, מתוך הבנה שאבחון כזה, שיכול להופיע באופן מפתיע בכל גיל, הוא אירוע קשה שמשבש את חיי האדם ומשפחתו, ומצריך התמודדות עם מצב חדש ומורכב. "מצב זה כרוך פעמים רבות בהוצאות כספיות גבוהות דווקא בתקופה של צמצום ההכנסות. במקרים רבים מפסיקים בני הזוג לעבוד באופן מלא או חלקי לטובת הטיפול ביקיריהם", מסבירים בביטוח ישיר.

כמו בן, "הפיצוי שיקבל המבוטח יאפשר לו לבחור את הטיפול הרפואי המתאים לו ביותר, לדאוג לעתיד המשפחה, להבטיח הכנסה, ולהמשיך ולשמור על רמת החיים גם תוך התמודדות עם המחלה הקשה. לצד זה, ייהנה מבוטח ביטוח ישיר גם מאבחון רפואי ומליווי רפואי קבוע, ללא תוספת עלות".

קובי הבר, מנכ"ל ביטוח ישיר: "חשוב לנו לעמוד לצד לקוחותינו בכל רגע מאתגר ומורכב בחיים שלהם. אדם שמתמודד עם מצב רפואי קשה ומפתיע, עלול להתמודד עם קשיים כלכליים המשפיעים על רווחתו ורווחת משפחתו. כמו בביטוחים האחרים שלנו, אנחנו מציעים ללקוחותינו 'יותר ביטוח', וגם כאן יהיה ערך מוסף ומעבר לתשלום הפיצוי המידי, ייהנו המבוטחים גם מאבחון מהיר וליווי רופא ללא תוספת עלות. הנ"ל מצטרף לשורה של צעדים משמעותיים שביצעה החברה בתחום הבריאות, ובכללם הקמת מערך רופאים מנתחים המונה כ-600 רופאים בכירים והתקשרות עם בתי החולים הפרטיים והמובילים בישראל. כל זאת מתוך מטרה להעניק למבוטח את הטוב ביותר ביום קרות האירוע".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית