שם משתמש
סיסמא
ירון שמאי | צילום: סיון פרג'
חברות קשורות
שגיא יוגב סוכנויות ביטוח בעמ
 
לוח אירועים
ירון שמאי מונה למנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל ביטוח
יחליף את ליאור רביב שמונה למנכ"ל סוכנות הבת של החברה, מבטח סימון | שמאי, בעלים שותף במשרד הייעוץ גונן את גלזנר, היה עד לפני כשנתיים משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות בכלל ביטוח
דירקטוריון מגדל ביטוח אישר את מינויו של ירון שמאי לתפקיד מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה. שמאי יחליף בתפקיד את ליאור רביב שכיהן בתפקיד במשך 5 שנים ומונה בשבוע שעבר לתפקיד מנכ"ל סוכנות הבת של החברה, מבטח סימון.
 
ליאור רביב מונה למנכ"ל מבטח סימון
8/5/2022
משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל יחליף את מלי שאול שביקשה לסיים את התפקיד אחרי שש שנים
שמאי (45, נשוי + 2) משמש כיום כבעלים במשותף של משרד הייעוץ גונן את גלזנר ושימש עד לפני כשנתיים כמשנה למנכ"ל וכמנהל חטיבת הלקוחות בכלל חברה לביטוח. במסגרת זו, ניהל כ-900 מנהלים ועובדים בתחומי המכירות והיה אחראי על ניהולם של כלל מערכי השיווק והמכירות של החברה עבור כל מוצריה בכל תחומי הביטוח והחיסכון ארוך הטווח בכל ערוצי ההפצה.

בתפקידיו הקודמים שימש, בין היתר, בתפקידים נוספים בחברת כלל, בהם כמשנה למנכ"ל וכמנהל חטיבת ביטוח החיים וכן כסמנכ"ל בכיר לתפעול ושירות בתחומי חיסכון ארוך טווח ובריאות. קודם לכן, כיהן כמנכ"ל תמורה סוכנות לביטוח, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל.

לשמאי תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין והוא בעל רישיון סוכן ביטוח בתחום הפנסיוני ובעל הכשרות בתחום ייעוץ ההשקעות והתכנון הפיננסי.

יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח: "ירון שמאי הוא מהמנהלים הוותיקים והמוערכים בענף הביטוח ולו שנים רבות של ניסיון מקצועי רחב, הן בעולמות ההפצה והמכירות והן בעולמות ביטוחי החיים והחיסכון ארוך הטווח. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו ואני בטוח כי תרומתו לפעילות החברה תהיה משמעותית".

שגיא יוגב, מנכ"ל מגדל ביטוח: "אני שמח על הצטרפותו של ירון לשדרה הניהולית החזקה של החברה. היכרתו הרחבה והמעמיקה עם פעילות הביטוח והחיסכון ארוך הטווח על כלל היבטיה, לרבות תפעול, תמחור, בניית מוצרים, ושיווק ומכירות כמו גם היכרותו העמוקה עם כלל ערוצי השיווק וההפצה מעידים כי הוא האדם המתאים ביותר לעמוד בראש מערך ההפצה של החברה ואני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החשוב".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית