שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
הפניקס השיקה מסלול חדש בביטוח רכב
המסלול מציע למבוטחים לקבל פטור מוחלט מהשתתפות העצמית בעת תיקון הרכב במוסכי ההסדר של החברה | הפטור מהשתתפות עצמית יתאפשר ללא הגבלה למספר התביעות בשנת הביטוח
הפניקס משיקה מסלול חדש במסגרת תכנית הביטוח 'הפניקס זהיר'. "מסלול זה נועד לסייע לסוכני הפניקס להתמודד עם התחרות הגוברת בשוק", מציינים בחברה ומסבירים כי הוא הושק לאור שינוי המגמות בביטוחי רכב-רכוש.
 
"המסלול החדש מציע למבוטחים לתקן את רכבם במוסכי ההסדר תמורת מחיר תחרותי וליהנות מפטור מוחלט מהשתתפות העצמית בעת תיקון הרכב ברשת מוסכים שבאחריות, דהיינו מוסכי ההסדר של החברה. במסלול זה פטור מהשתתפות עצמית יתאפשר ללא הגבלה למספר התביעות בשנת הביטוח. בנוסף, מסלול זה יעניק את כלל הכיסויים של התכנית 'הפניקס זהיר'. עם זאת, המסלול לא ימנע ממבוטח לתקן את רכבו במוסך שאינו בהסדר, אך זאת כנגד השתתפות עצמית שונה ומותאמת", נמסר מהפניקס.

עוד נמסר, כי "מלבד הפטור מתשלום השתתפות עצמית בעת תיקון הרכב במוסך שבאחריות חברת הפניקס, ייהנה המבוטח משלל הטבות וביניהן, רכב חליפי לכל תקופת התיקון בשיטת מפתח מול מפתח, פטור מהשתתפות עצמית גם בירידת ערך ופטור מדמי כינון".

ג'ונתן קוזמנקו, סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש המטה של הביטוח הכללי: "הפניקס רואה בסוכנים שותפים מרכזיים, על כן נמשיך לפתח כלים להתמודדות עם האתגרים החדשים בשוק ביטוחי הרכב. המסלול החדש נועד להקל על סוכני הפניקס בתחרות מול החברות הישירות מצד אחד, ולחשוף את המבוטחים לשירות המעולה של המוסכים שבאחריות מצד שני. על מנת לאפשר לסוכנים ליהנות מיתרון תחרותי, בשלב זה המסלול יהיה זמין אך ורק עבור סוכני הפניקס".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית