שם משתמש
סיסמא
מירב לוין-גדות | צילום: אלבום פרטי
 
לוח אירועים
מירב לוין-גדות מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש בנובידאה
בחברת האינשורטק הישראלית שפועלת בתחום הביטוח הסבירו נובע מצמיחה מואצת של החברה וגיוסי כוח אדם עתידיים בישראל ובעולם
חברת האינשורטק נובידאה (Novidea) הודיעה על מינויה של מירב לוין-גדות לסמנכ"לית משאבי אנוש של החברה. בנובידאה הסבירו כי המינוי הוא בעקבות הצמיחה המואצת של החברה וגיוסי כוח האדם העתידיים בישראל ובעולם.
 
נובידאה פועלת בשוק הביטוח והיא פיתחה פלטפורמת מונחת נתונים (Data Driven) במחשוב ענן, שלדברי החברה "מאפשרת צמיחה במכירות, הגדלת הרווחיות ויעילות תפעולית באמצעות כלים אנליטיים, ניתוחי מידע ייחודיים ותובנות עסקיות המונגשות בזמן אמת".

ללוין-גדות יותר מ-20 שנות ניסיון בעולמות משאבי אנוש ממגוון רחב של ארגונים גלובליים. "היא ליוותה ארגונים בתהליכים של צמיחה מואצת, תהליכי שינוי והטמעת פרקטיקות, תפיסות ותהליכים ארגוניים שתמכו במימוש אסטרטגיות עסקיות מגוונות. כל אלה יתרמו לנובידאה להמשך הצמיחה כארגון גלובלי", מסבירים בחברה.

בתפקידה האחרון ניהלה לוין-גדות את תחום משאבי אנוש של חטיבת ה-Delivery הגלובלית בחברת אמדוקס. עוד נמסר כי היא הובילה את אסטרטגית ה-Talent וניהלה את כל תחומי משאבי האנוש בחטיבה, לרבות גיוס, הכשרת עובדים, פיתוח מנהיגות, חווית עובד ומחוברות ארגונית. בעברה הובילה את מחלקת משאבי האנוש של חברת IDE, הייתה מנהלת משאבי אנוש גלובלית קבוצת הפיתוח בבטר פלייס, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת Telmap ומנהלת משאבי אנוש בקומברס. לוין-גדות בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, מאוניברסיטת תל אביב.

לוין גדות: "אני שמחה להצטרף לנובידאה ולקחת חלק בחדשנות שהיא מובילה, בהישגיה המרשימים וצמיחתה בשוק הגלובלי. הדגש המרכזי הוא לייצר אפשרויות מגוונות למימוש עצמי לעובדים, תוך יצירת גאוות יחידה ומתן כל האופציות האישיות והתעסוקתיות שיאפשרו לחברה להמשיך להצליח ולחדש, ולהגיע לפסגות חדשות".

מייסד ומנכ"ל נובידאה, רועי אגבאבא: "מירב מצטרפת לנובידאה בתקופה של צמיחה משמעותית, הן מבחינה עסקית והן בכוח האדם. מירב תעבוד עם הנהלת החברה בבניית והובלת אסטרטגיית אנשים גלובלית שתתמוך בגדילה של החברה ותאפשר אותה. נובידאה חוללה מהפכה של ממש בשוק הביטוח וזה לא היה קורה לולא ההון האנושי האיכותי והמגוון שלנו, הידע הטכנולוגי הייחודי והתרבות הארגונית המיוחדת שלנו. נעבוד יחד בשיתוף פעולה ונמשיך לעצב את שוק הביטוח העתידי".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית