שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
גלובלנט אירחה את נטו תכנון פיננסי לסמינר השקעות אלטרנטיביות בלונדון
בסמינר שנערך באוניברסיטת לונדון השתתפו 48 אנשי מקצוע של נטו | המשתתפים גם סיירו בנכסים של הקרנות של גלובלנט
48 אנשי מקצוע של נטו תכנון פיננסי, בניהול של עידן כץ, נדב שוורץ ואילן בן ישי, השתתפו בסמינר בהשקעות אלטרנטיביות שנערך בפקולטה לכלכלה באוניברסיטת לונדון. הסמינר אורגן על ידי בית ההשקעות הישראלי גלובלנט ומנהליו אוהד וייגמן, דן דוברי ואורן דוברי, שהצטרפו לנסיעה.
 
המשתתפים בסמינר סיירו בנכסים של הקרנות של גלובלנט בתחום דיור נתמך והסיעוד והאזינו הרצאה מהצוות הרחב שמנהל את הנכסים השונים בכל הרבדים: השבחה, השכרה, תפעול, תחזוקה.

בנוסף, צוות המתכננים הפיננסים, השתתף בהרצאות מקצועיות שנערכו באוניברסיטת לונדון בתחום של האבולוציה של תיאוריות אקדמיות בהשקעות, הון פרטי, אשראי פרטי, אשראי מגובה בטחונות ועוד. המשתתפים סיירו במשרדי בלאקרוק באנגליה וערכו היכרות עם הצוות המקומי שמשרת גופים פיננסיים ישראלים.

בסמינר השתתף ד"ר בועז ברק מציריך, שוויץ, בכיר בתחום הסחר החופשי וכלכלה התנהגותית ולשעבר חבר הנהלה בכיר בבנק הבינלאומי UBS.

אילן בן ישי, יו"ר נטו תכנון פיננסי: "כאנשי מקצוע, מוטלת עלינו החובה להעשיר את הידע שלנו כל הזמן, כדי להבטיח מצוינות. אנחנו שוקדים על חניכה ולימוד של המתכננים הפיננסים, תוך חשיפה לעולמות חדשים וידע בינלאומי. הסמינר הזה שאורגן על ידי הצוות של גלובלנט הוא חשוב עבורנו ואנו שמחים על שיתוף הפעולה ועל החברות העמוקה".

נדב שוורץ, משנה למנכ"ל ושותף בכיר בנטו תכנון פיננסי: "לאור התנודתיות הגבוהה בשוקי ההון, אנחנו רואים חשיבות גדולה יותר ויותר בהשקעות אלטרנטיביות. נכסים כאלה חשופים פחות לשינויים יום יומיים ויכולים לייצר תשואות שוטפות יציבות יחסית כששוקי ההון תנודתיים".

אוהד וייגמן, יו"ר גלובלנט: "גלובלנט חורטת על דגלה את החניכה המקצועית וקידום מתכננים פיננסים בישראל. אנחנו רואים חשיבות בהבאת פרקטיקות השקעה בינלאומיות, לצד מתודולוגיות אקדמיות לטיפול במשפחות, לכן התכנים המקצועיים הועברו באוניברסיטת לונדון. אנו שמחים לארח את אנשי המקצוע הבכירים של נטו תכנון פיננסי שהיא אחת מקבוצות הפיננסים המובילות במדינת ישראל וחברת התכנון הפיננסי הגדולה ביותר".

עידן כץ, מנכ"ל נטו תכנון פיננסי: "אנגליה היא המרכז הפיננסי השני בחשיבותו בעולם. הכלכלה האנגלית תמיד הובילה את העולם הפיננסי ולכן בעיננו זה המקום הטבעי כדי לרכוש בו עוד ידע, כלים והשכלה בתחום ההשקעות. אנשי המקצוע שלנו מלווים השקעות במאות מיליוני שקלים בסקטורים בכלכלה האנגלית ובעיקר בתחום הבריאות, לכן חשוב לנו להבין מקרוב כיצד מנוהלים הנכסים. אני מודה לידידי היקר דני דוברי על האירוח הנפלא ועל הכנס המקצועי המועיל".

ד"ר בועז ברק: "השתתפתי במאות סמינרים של חברות במהלך הקריירה שלי ובסמינר המקצועי הזה התוכן המקצועי היה פורץ דרך ועשוי להשפיע על אנשי המקצוע שהשתתפו ועל היכולת שלהם להעניק ללקוחות שלהם ערך ומקצועיות. שמחתי על ההזדמנות להיות חלק בזה".

דן דוברי, מבעלי גלובלנט: "בכל הקריירה שלי אני עוסק בקידום אנשי המקצוע בעולמות הפיננסיים וההשקעות בישראל. מאז שהקמנו את גלובלנט, אני זוכה ללוות את אנשי המקצוע והמשפחות שהם משרתים במטרה לסייע להם לחיות חיים של ביטחון וכבוד. אני רוצה להודות למנהלי ואנשי המקצוע של נטו תכנון פיננסי על האמון והחברות. זה לא במקרה שנטו תכנון פיננסי היא חברת התכנון הפיננסי הגדולה והמובילה בישראל. הייתה לי הזכות לארח אותם".

משתתפי הסמינר בלונדון | צילום: Tammy Shefler Kazhdan

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית