שם משתמש
סיסמא
מימין: ארי קלמן, יובל גביש ושלומי פוגל | צילום: יח"צ
 
לוח אירועים
יובל גביש מונה ליו"ר פעיל של חברת המימון החוץ בנקאי אמפא קפיטל
יחליף את שלומי פוגל, מבעלי קבוצת אמפא | אמפא קפיטל היא בבעלות קבוצת אמפא (52%) ומנורה מבטחים (48%)
יובל גביש, המשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית בבנק דיסקונט, עובר לתחום המימון החוץ בנקאי. גביש מונה לתפקיד יו"ר פעיל של אמפא קפיטל ויחליף את שלומי פוגל, מבעלי קבוצת אמפא, שכיהן גם כיו"ר חברת המימון. פוגל ימשיך ויכהן כדירקטור בחברה.
 
נמסר, כי במסגרת תפקידו יוביל גביש את אסטרטגיית הצמיחה של אמפא קפיטל והסינרגיה עם חברות האם, אל מול האתגרים וההתפתחויות בשוק המימון החוץ בנקאי. בכלל זה יוביל את האסטרטגיה שתתמוך בפיתוח העסקי של החברה ובפיתוח מוצרי אשראי חדשניים. כמו כן יוביל את פיתוחם של מגוון ערוצי הפעילות של החברה, בדגש על ערוצי הדיגיטל וקיצור תהליכים להענקת אשראי איכותי לעסקים.

גביש גם מילא תפקידים בכירים בחברות בנות בקבוצת דיסקונט. בין היתר: יו"ר דירקטוריון בנק דיסקונט למשכנתאות, יו"ר דירקטוריון דיינרס קלאב לישראל ויו"ר דירקטוריון כרטיסי אשראי לישראל.

אמפא קפיטל, שבבעלות קבוצת אמפא (52%) וחברת הביטוח מנורה מבטחים (48%), מעניקה פתרונות מימון מקיפים לעסקים, בארבעה תחומים עיקריים: מימון ציוד תעשייתי, ניכיון שיקים, הלוואות חוץ בנקאיות ומימון בתחום הנדל"ן. מנכ"ל החברה היא דודי לוי, לשעבר משנה למנכ"ל בנק ירושלים ומנהל החטיבה הקמעונאית של הבנק.

שלומי פוגל, מבעלי קבוצת אמפא: "אנו שמחים לצרף לנבחרת שלנו את אחד השחקנים הבכירים בישראל בתחום האשראי לעסקים. אנו בטוחים כי שילוב העוצמות של קבוצת מנורה מבטחים וקבוצת אמפא, יחד עם הניסיון הרב והיכולת המוכחת של גביש, יסייעו להרחיב את היקפי פעילותה של אמפא קפיטל ויאפשרו לה להיכנס במהירות לפעילות בתחומים ובשווקים נוספים".

ארי קלמן, מנכ"ל קבוצת מנורה מבטחים: "אנו מברכים על הצטרפותו של יובל גביש ומינויו כיו"ר פעיל של אמפא קפיטל. הצטרפותו של גביש מהווה תוספת כוח משמעותית לחברה ואני בטוח כי יתרום רבות מניסיונו הרב לקידום עסקי החברה והובלתה להישגים ושיאים חדשים".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית