שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
הסטארטאפ AROYA מציע אלגוריתם לזיהוי ולמיפוי הזדמנויות ניוד אוטומטי של כלל המוצרים הפנסיוניים בתיק הלקוח
מסייע לסוכנים, למשווקים וליועצים פנסיונים להתאים ללקוחותיהם את המוצרים הפנסיוניים המתאימים להם ביותר | היזמים הם איציק בן ארויה, מוטי הרשקו, שמוליק אהרון ורן כהן
סטארטאפ חדש, AROYA, מבקש לחולל מהפכה בשוק הפנסיוני על ידי הטמעת מערכת חדשנית מבוססת אלגוריתם ייחודי, המאפשרת לדברי המפתחים קבלת החלטות דינמיות, מקצועיות ומותאמות לקוח, בזמן אמת ובלחיצת כפתור.
 
"תחום השיווק והייעוץ הפנסיוני הינו סבוך ומורכב. השוק כולל, בין היתר, מוצרים רבים מחברות שונות, היבטי רגולציה ותקנות שיש להתייחס אליהן, מיסוי, סוגי כיסויים ביטוחיים מגוונים, השונים בהיקפם ובעלותם, ועוד. כל אלו דורשים זמן עבודה ארוך עד לקבלת ההחלטה הנכונה עבור הלקוח ולכן, לעיתים, היא מתקבלת על סמך ידע וניסיון חלקיים, מידע מצומצם לגבי כלל המוצרים בשוק, ובשל כך מתקבלות החלטות העלולות לפגוע בשירות שמקבל הצרכן הסופי", מסבירים ב-AROYA.

ב-AROYA פיתחו אלגוריתם למיפוי אוטומטי של מוצרים פנסיוניים והפקת אפשרויות ניוד אופטימליות, התואמות את התקנות, הרגולציה ואת צרכיו האישיים של הלקוח. "האלגוריתם מבצע ניתוח מעמיק ודינמי ע״י עיבוד משתנים רבים לקבלת החלטות דינמיות בזמן אמת ולבסוף, אוטומציה של תהליך הניוד ובחירת אפשרות הניוד המתאימה ביותר ללקוח".

עוד נמסר, כי תועלותיה של המערכת למשווק הפנסיוני רבות. ראשית, זיהוי ואיתור של הזדמנויות ניוד ומכך עלייה באחוזי הסגירה ובהגדלת הרווחיות. "המערכת משקפת תועלות מהותיות ללקוח בצורה אובייקטיבית. הנגשה והצגת כלל התכניות הפנסיוניות, לרבות ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה ושאר המידע המקצועי הרלוונטי בפלטפורמה אחת. חיסכון בזמן יקר של בעל הרישיון הפנסיוני, ניתובו לסגירת עסקאות נוספות והורדת מפלס החשש של בעל הרישיון הפנסיוני".

היזמים הם איציק בן ארויה, מוטי הרשקו, שמוליק אהרון ורן כהן. ארויה הינו יועץ פנסיוני בעל ותק של 32 שנים בענף הביטוח והוא נחשב בר סמכה בשוק הפנסיוני בישראל. בן ארויה שימש בעבר יו"ר לשכת היועצים הפנסיונים בישראל והוא מרצה בכיר בגופים המוסדיים ובהם בנקים, בתי השקעות ותאגידי ביטוח.

הרשקו, סוכן ביטוח בעל ידע מקצועי רחב בכל ענפי הביטוח עם מעל 30 שנות ניסיון, סגן יו"ר הוועדה הטכנולוגית בלשכת סוכני ביטוח. הוא יוזם ומאפיין מערכות תוכנה שמטרתן הפקת תובנות עסקיות ממידע גולמי, אוטומציה של תהליכים, הגדלת מכירות ושיפור הרווחיות בתחומי הביטוח.

אהרון שימש בעבר מפקח ומנהל יחידת סוכנים בחברות ביטוח. בעלים של תוכנת CRM בשוק הביטוח יותר מ-22 שנים אהרון מתמחה ביצירת מרכיבי תוכנה שמטרתם אוטומציה של תהליכים, הגדלת מכירות ושיפור הרווחיות בתחומי הביטוח.

כהן הינו סוכן ביטוח פנסיוני ואלמנטרי עם ותק של 25 שנים, בעל ניסיון עשיר בהתנהלות מקצועית ומסחרית מול חברות הביטוח וכן בניהול ישיר ועקיף של סוכני ביטוח, מוקדי שירות ותפעול, ושימור לקוחות. כהן אחראי ב-AROYA על ניהול המערך הכלכלי והמסחרי, וכן על ההיבטים המשפטיים בהתקשרויות מול הלקוחות.

 
 


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית