שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
שת"פ של הפניקס ועמותת יוזמת האנרגיה הטובה: תרומה כנגד פליטת פחמן דו חמצני
לקוחות 'Smart Travel' יכולים לתרום בהתאם למחשבון פליטות ייעודי שמציג להם את כמות גזי החממה שנפלטת בטיסה שלהם | על כל שקל שייתרם – הפניקס מתחייבת לתרום שקל נוסף
לקוחות 'Smart Travel' של הפניקס שביקשו לרכוש פוליסת נסיעות לחו"ל בהליך דיגיטלי מלא, קיבלו הצעה לתרום למיזם הסביבתי של עמותת יוזמת האנרגיה הטובה שתופנה לנטיעת עצים עירונית ולהתקנת פאנלים סולאריים על מבני ציבור כנגד פליטת הפחמן הדו חמצני מהטיסה שלהם.
 
"מחשבון פליטות ייעודי מראה ללקוח את כמות גזי החממה שנפלטת כתוצאה מהטיסה שלו, ומאפשר לו לבצע קיזוז באמצעות תרומה לפרויקטים לאיזון פליטות. על כל שקל שיתרום המבוטח – הפניקס מתחייבת לתרום שקל נוסף", נמסר מהפניקס.

בחברה מציינים כי האפשרות של קיזוז פחמן של טיסה (Travel offsetting) מבוצעת באמצעות נטיעת עצים הסופחים פחמן דו חמצני או בפרויקטים של אנרגיה סולארית. "כ-50% מחברות התעופה באירופה ובארה"ב מציעות לנוסעים לרכוש קיזוז פחמני מטיסתם במעמד רכישת הכרטיס: לופטהנזה, ג'ט בלו, דלתא איירליינס, KLM, קוואנטס, אייר קנדה ועוד. גם במנוע החיפוש של גוגל מוצגות טיסות יחד עם פליטת הפחמן מהן".

משנה למנכ"ל והיועמ"ש הראשי האחראי על תחום ה-ESG בקבוצת הפניקס, מני נאמן: "שיתוף הפעולה עם יוזמת האנרגיה הטובה הוא חלק מהאסטרטגיה הכללית שלנו בתחום ה-ESG הכוללת, בין היתר, פיתוח מוצרי ביטוח חכמים תומכי סביבה וקיימות. היה לנו חשוב לאפשר למבוטחים השתתפות קלה ופשוטה בעיקר כדי שהמודעות לנושא תעלה. אני מודה ליוזמת האנרגיה הטובה על שותפות מוצלחת".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
מוצרים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית