שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
ביטוח תאונות אישיות לתלמידים: ועדת החינוך תדון מחר בגובה תשלומי הורים לשנת הלימודים תשפ"ג
משרד החינוך מציע שהתשלום יהיה 57 שקלים כולל 3% דמי עמלה שחברת ביטוח תהיה רשאית לשלם לסוכנים | קביעת גובה התשלום תאפשר לבצע את הליך המכרז לבחירת החברה המבטחת
ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת תדון מחר (ד') בתשלומי הורים עבור ביטוח תאונות אישיות לתלמידים לשנת הלימודים הבאה תשפ"ג. את הוועדה ביקשה לכנס כדי לאשר את תשלומי ההורים שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון אשר צירפה את הצעת משרד החינוך עבור תשלומי ההורים.
 
בפנייה של שרת החינוך נאמר כי קביעת התשלום הינה דחופה ביותר, על מנת לאפשר לחברה למשק וכלכלה של מרכז השלטון המקומי, לבצע הליך מכרזי לבחירת ספק שיבטח את תלמידי מדינת ישראל בביטוח תאונות אישיות במהלך שנת הלימודים.

בהתאם לפקודת העיריות, תקופת הביטוח לא תעלה על שנה, ועורך המכרז רשאי לחדשה לשתי תקופות נוספות שלא יעלו על שנה כל אחת, בהתאם לתנאי המכרז, כך שתקופת ההתקשרות הכוללת לא תעלה על שלוש שנים. השרה מסבירה בפנייתה, כי מאחר שתוקף המכרז הנוכחי עתיד לפוג ב-31 באוגוסט 2022 לאחר שלוש שנים, נדרש כעת פרסום מידי של מכרז חדש שיהיה תקף החל משנת הלימודים תשפ"ג. המבטחת הנוכחית היא איילון חברה לביטוח.

התשלום המובא לאישור הוועדה עומד על 57 שקלים ויכלול את שיעור דמי העמילות המרביים בגובה 3% + מע"מ כחוק, שמבטח יהיה רשאי לשלם לסוכני הביטוח בעד התיווך לעניין הביטוח. האישור המתבקש יהיה לשנת הלימודים תשפ"ג וכן לשתי תקופות נוספות, בכפוף לתנאי המכרז ובהתאם לפקודת העיריות.

"אין להמעיט מהבהילות של קיום הדיון כאמור, כדי שלא להיקלע למצב בו העדרו של ביטוח תאונות אישיות לתלמיד עם פתיחת שנת הלימודים תשפ"ג, עלול להותיר תלמידים ומשפחותיהם ללא כיסוי ביטוחי, בקרות תאונות ואסונות שעלולים להיות בבחינת 'הנורא מכל'", מסבירה שרת החינוך את הדחיפות בכינוס ועדת החינוך.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית