שם משתמש
סיסמא
מימין: יניב בנדר ורני צים / צילומים: מושיק ברין ומאיר אדרי
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
וואליו קפיטל וואן: הרווח הרבעוני זינק לכ-9.7 מיליון שקלים
ההכנסות ברבעון הראשון של 2022 צמחו לכ-89.2 מיליון שקלים
חברת וואליו קפיטל וואן, בשליטת רני צים, פירסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון של 2022.
וואליו קפיטל וואן סיימה את הרבעון הראשון של 2022 עם הכנסות בסך של כ-89.2 מיליון שקל. יצוין, כי ברבעון המקביל אשתקד לא נכללה פעילות פסגות בדוחות וואליו קפיטל, כך שהשוואה לשנה הקודמת הינה פחות רלבנטית. פעילות ניהול קרנות נאמנות ותעודות סל ייצרה הכנסות בסך כ-57 מיליון שקל ורווח מגזרי של כ-16.7 מיליון שקל. בתחום המימון, הכולל בעיקר את פעילות האשראי החוץ בנקאי, צמחו ההכנסות בחדות לכ-12 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות בסך כ-1.1 מיליון שקל שייצרה פעילות זו ברבעון המקביל אשתקד. הגידול נובע מגידול בתיק האשראי של החברה וכן כתוצאה מאיחוד תיק האשראי של אפליצ'ק. הרווח המגזרי בתחום האשראי החוץ בנקאי הסתכם ברבעון בכ-2.7 מיליון שקל.

יצוין כי הדוחות כוללים את פעילויות בית ההשקעות פסגות, שרכישתן הושלמה באוגוסט 2021. מדובר בפסגות קרנות נאמנות, פסגות ניירות ערך העוסקת בניהול תיקי השקעות, וכן פעילות ניהול קרנות גידור ופעילות ברוקראז' באמצעות חבר בורסה שבבעלותה. בנוסף, הדו"חות כוללים בעיקר את אפליצ'ק הפועלת בתחום האשראי שרכישת 51% מהחברה הושלמה ב-30 בדצמבר 2021.

החברה מציגה ברבעון הראשון רווח נקי מייצג, לגישת ההנהלה, בסך כ-9.7 מיליון שקל. הרווח המייצג הינו בעיקר לאחר נטרול של הפחתת נכסים בלתי מוחשיים בסך כ-9.9 מיליון שקל, וכן ניטרול הוצאות חד פעמיות שונות. הרווח המייצג, מציינת החברה, משקף לגישת ההנהלה פרמטר איכותי לבחינת תוצאות ביצועי החברה. ללא ניטרולים אלו, סיימה החברה את הרבעון עם הפסד של כ-0.5 מיליון שקל.

ממאזנה המאוחד של וואליו קפיטל וואן עולה, כי היקף המזומנים והשקעות לזמן קצר שברשות החברה עומד, נכון ליום 31.3.2022, על כ-175.7 מיליון שקל. ההון העצמי של החברה עומד על כ-226.3 מיליון שקל.

רני צים, יו"ר וואליו קפיטל וואן: "התוצאות החיוביות לרבעון הראשון לשנת 2022 משקפות פירות ראשונים למהלכים האסטרטגיים שאותם הובלנו בשנה החולפת להפיכתה של וואליו קפיטל לקבוצת פיננסים מגוונת ובעלת מנועי צמיחה משמעותיים. יצרנו זהות וגיבשנו תשתית עסקית וניהולית איתנה, באמצעותה אנו פועלים כעת להאיץ את צמיחת החברה בכל תחומי פעילותה".

יניב בנדר, מנכ"ל וואליו קפיטל, הוסיף: "אנו מציגים היום הכנסות של כ-89 מיליון שקל ורווח נקי מייצג של כמעט 10 מיליון שקל ברבעון הראשון של שנת 2022. תוצאות אלו משקפות את פעילויות פסגות שרכישתן הושלמה אשתקד, וכן את האצת הצמיחה שלנו בתחום האשראי החוץ בנקאי, באמצעות חברת אפליצ'ק שאף היא נרכשה אשתקד. מאז השלמת העיסקה לרכישת פסגות, ביצענו בבית ההשקעות שורה ארוכה של צעדים, ובהם שדרוג התשתית הטכנולוגית וגיוס מנהלים מובילים. בכוונתנו להרחיב בתקופה הקרובה את סל המוצרים של פסגות ולייצר מנועי צמיחה חדשים, שיבטיחו את הצמיחה העתידית של פסגות והחזרתו למעמד מוביל בישראל".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית