שם משתמש
סיסמא
שרון רייך, מנכ"ל איילון: יוצאים לדרך חדשה / צילום: אייל גזיאל
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
איילון סיימה את הרבעון הראשון עם הפסד של 76 מיליון שקלים
בתחום ביטוחי הבריאות הרוויחה 33 מיליון שקלים | החברה נמצאת בשלביו האחרונים של תהליך המכירה לחברת הביטוח הדיגיטלית ווישור
איילון אחזקות פרסמה את הדוחות הכספיים שלה לרבעון הראשון של 2022, וההפסדים בסעיף ההשקעות השפיעו על התוצאות הכספיות של החברה. מהדוחות עולה כי החברה הפסידה 76 מיליון שקלים, לעומת רווח של 61 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד.

עיקר ההפסד מקורו בתחום הביטוח הכללי, אשר בו החברה מציגה הפסד של כ-46 מיליון שקלים בתחומי הרכב והרכוש, ובביטוחי חבויות אשר בהם הציגה החברה הפסד של כ-42 מיליון שקלים; בענפי רכוש החברה מציגה רווח של כ-7 מיליון שקלים. בביטוחי חיים החברה לא גבתה דמי ניהול משתנים כתוצאה מהתשואות בשוק ההון, והיא מציגה הפסד של כ-20 מיליון שקלים; בתחום ביטוחי הבריאות החברה מציגה רווח של כ-33 מיליון שקלים.

החברה פרסמה עוד את דוח יחס כושר הפירעון שלה ל-31 בדצמבר 2021 ומציגה בתקופת הפריסה יחס של 101%. בדוח מצוין כי היא בתהליך גיוס כתבי התחייבויות שיעלה את יחס כושר הפירעון וכן שבכוונתה להגיש לפיקוח בקשה לעבור לתקופת פריסה של עד 2032 – דבר שיגדיל את יחס כושר הפירעון ל-110%.

איילון נמצאת בימים אלה בעיצומם של שינויים רבים, לרבות מכירתה לחברת הביטוח הדיגיטלית ווישור גלובלטק. לאחרונה נכנסו לתפקידיהם יו"ר חדש לחברה, ד"ר אביגדור קפלן ומנכ"ל חדש, רו"ח שרון רייך. עוד התחלפו מרבית בעלי התפקידים בהנהלה, וחלו בה שינויים מבניים. הממונה על שוק ההון העניק לפני כשבועיים לרוכשי החברה את היתר השליטה בחברה הממוזגת של איילון אחזקות ואיילון ביטוח – מיזוג שהיה תנאי הכרחי להשלמת עסקת המכירה לווישור, באופן שיעמוד בהוראות חוק הריכזויות.

המנכ"ל, שרון רייך: "איילון יצאה זה מכבר לדרך חדשה, עם שדרת מנהלים מורחבת הכוללת כוחות מובילים בענף הביטוח ומנהלים מעולים מתוך החברה, וכעת היא כוללת את אנשי המקצוע החזקים בתחומם. לאור זאת ולאור השינויים המבניים המשמעותיים שאנחנו מובילים, אין לי ספק שנביא את איילון לתוצאות מצוינות כבר בעתיד הנראה לעין".

סמוך לאחר כניסתו לתפקיד הציג רייך את האסטרטגיה החדשה של החברה, הכוללת ארבעה עוגנים: איילון תמשיך להיות חברת סוכני ביטוח מקצועיים, בעוד ווישור תמשיך להתמקד בפעילות הדיגיטלית; מצוינות בשירות, תוך השקעה בשירות לסוכנים ולמבוטחים; יצירת יתרונות תחרותיים ומבדלים ויצירת כלים שיעניקו יתרון יחסי וערך מוסף; התמודדות עם המתחרים ועם המבטחים הישירים תוך דיוק התעריפים, קיצור וייעול תהליכי העבודה והתמודדות על כל פוליסה רווחית. נוסף על אלה, מתכננת החברה לפתח מוצרים חדשניים, להרחיב את תחום הבריאות שבו היא מחזיקה ביתרונות יחסיים ולהוסיף ולהשביח כלים דיגיטליים בחטיבת הטכנולוגיות.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית