שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
ארגון הרופאים העצמאים נגד חוק ההסדרים: "בדיחה גרועה על חשבון המטופלים"
ארצ"י יקיים ביום ג', 7 ביוני, את הכנס השנתי שייערך בסימן הגזירות להטלת מס בגובה 35% על הרפואה העצמאית בישראל וביטול ההחזר בגין ייעוץ בביטוחי הבריאות
ארצ"י, ארגון הרופאים העצמאים, יקיים ביום ג' הקרוב, 7 ביוני 2022 בין השעות 17:30-20:30 את הכנס השנתי במלון הילטון בתל אביב. הכנס ייערך בסימן גזרות חוק ההסדרים שמבקשות להטיל מס בגובה 35% על הרפואה העצמאית בישראל וביטול ההחזר בגין ייעוץ בביטוחי הבריאות.

הדוברות והדוברים בכנס מגיעים מגווני עשייה שונים שמשפיעים על הרופאים העצמאיים –המשנה לממונה על השכר במשרד האוצר, אפי מלכין, ח"כ עידית סילמן, פרופ' שוקי שמר, פרופ' איתמר גרוטו, פרופ' חגי לוין, מנחה הכנס, פרופ' רפי קרסו, יו"ר ארצ"י, ד"ר אייל שפירא ומנכ"לית ארצ"י, סיגל משהיוף,

הכנס יתמקד, בנוסף לגזרות חוק ההסדרים, בנושאים הבוערים שמעסיקים את הרופאים העצמאיים. למשל, התכנית לשינוי התגמול שמתכנן משרד האוצר לרופאים העצמאיים המועסקים בקופות החולים, איך מניעים שינוי במערכת הבריאות ותרומת מערכת הרפואה הקהילתית העצמאית לחוסנה של מערכת הבריאות בישראל.

יו"ר ארצ"י, ד"ר אייל שפירא: "הגזרות בחוק ההסדרים נראות כמו בדיחה גרועה על חשבון המטופלים והחולים. לא יעלה על הדעת שהמדינה ממשיכה לצמצם את שירותי הבריאות שנותנים מענה לצורך אמיתי של מטופלים רבים. הטלת המס בגובה 35% וביטול ההחזר בגין ייעוץ בביטוחי הבריאות יגרמו נזק רב למערכת הבריאות בישראל. העתיד של המטופלים שלנו מונח על הכף. לכן, לכנס ארצ"י משמעות מיוחדת השנה – של אחדות ועוצמה לטובת מערכת הבריאות הישראלית".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית