שם משתמש
סיסמא
מימין: ארז מגדלי וערן ענבים | צילומים: גל חרמוני וליאור גרונדמן
 
לוח אירועים
מגדל ביטוח הגדילה את המימון לפרויקטים להשכרה לטווח ארוך של אזורים Living
האשראי שהעמידה מגדל לפרויקטים באור יהודה ובראשון לציון הוגדל ב-252 מיליון שקלים נוספים להיקף מימון כולל של 835 מיליון שקלים
קרן הריט אזורים Living ומגדל ביטוח מגדילות את ההתקשרות במסגרת הסכם המימון עליו חתמו בחודש דצמבר 2019 עבור פרויקטים להשכרה לטווח ארוך בשכונת בית בפארק באור יהודה ושכונת הרקפות בראשון לציון.
 
על פי התוספת להסכם המימון, העמידה מגדל ביטוח אשראי נוסף בסך של 252 מיליון שקלים, זאת כנגד שוויים של הפרויקטים לאחר סיום הקמתם ואכלוסם המלא, כך שבתוספת המימון שהעמידה מגדל לבניית הפרויקטים עומד סך האשראי על היקף כולל של 835 מיליון שקלים. קרן וריבית ההלוואות שהועמדו מתוקף מסגרת האשראי הינן צמודות למדד המחירים לצרכן.

כמו כן, מסגרת האשראי תישא ריבית שנתית (כאמור, צמודה למדד המחירים לצרכן) המבוססת על תשואת האג"ח הממשלתית במח"מ דומה בתוספת מרווח של בין 2.5%-2%.

מתחם בית בפארק באור יהודה ופרויקט רקפות בראשון לציון הינם מהפרויקטים המובילים בתחום ההשכרה לטווח ארוך. מתחם בית בפארק באור יהודה כולל 364 יחידות דיור בתמהיל דירות מגוון של 2, 3, 4, ו-5 חדרים וכן דירות דופלקס וגג. כל הדירות מוצעות להשכרה לטווח ארוך, כאשר 50% מהדירות הינן במחיר מופחת של כ-20% ממחיר דירה בשוק החופשי. פרויקט רקפות בראשון לציון מציע 216 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך, בתמהיל מגוון גם כן, כאשר 25% מהדירות מוצעות במחיר מופחת. נכון להיום הפרויקטים מאוכלסים בתפוסה של 97%.

ערן ענבים, מנכ"ל אזורים Living: "ההתקשרות עם מגדל משקפת נאמנה את האסטרטגיה ואת המודל העסקי של אזורים Living ליצירת מקורות נזילים להרחבת פעילות הקרן וזאת על בסיס נכסים שהקרן השביחה. למגדל הבנה מעמיקה של ענף הנדל"ן בישראל וניסיון רב שנצבר בתחום במשך שנים ולכן אנו מברכים ושמחים על הבעת האמון של חברת מגדל בפעילות ההשכרה לטווח ארוך של אזורים Living. אני מאמין ששיתופי פעולה דומים יאפשר לקרן להגדיל את פעילות ההשכרה לטווח ארוך בישראל ולהציע אלטרנטיבה משמעותית לשוק המגורים בישראל".

ארז מגדלי, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ביטוח: "תחום ההשכרה למגורים צובר בשנים האחרונות תאוצה גם בישראל, לאור הצלחה רבה שהוא זוכה לה במקומות אחרים בעולם ובמיוחד בארה"ב ואנו לוקחים חלק ברכישה ומימון של מקבצי דיור מולטי פמילי מזה תקופה. לאחר שהענקנו מימון מלא לבניית הפרויקטים של אזורים Living בראשון לציון ובאור יהודה, אנו שמחים להגדיל את ההתקשרות בינינו ואת מסגרת האשראי המוענקת לחברה מתוך אמונה מלאה בחברה וביכולותיה וכן בעתיד התחום".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית