שם משתמש
סיסמא
דפנה קליינר | צילום: רונית פז
חברות קשורות
ביטוח ישיר - אי.די.אי. חברה לביטוח בע`מ
 
לוח אירועים
ביטוח ישיר מקצרת ל-4.5 ימים את שבוע העבודה בחודשי הקיץ
ביולי ובאוגוסט העבודה בימי חמישי תהיה מהבית למשך 4.5 שעות | דפנה קליינר, סמנכ"לית שיווק: העקרונות שמנחים אותנו הם החתירה לעובדים שבעי רצון ומאושרים, ובמקביל לעודד עלייה מתמדת בביצועי העובדים
עובדי ביטוח ישיר יעבדו בחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט, במתכונת מקוצורת של 4.5 ימי עבודה בשבוע, כאשר בימי חמישי העבודה תתבצע מהבית לחמשך ארבע שעות וחצי.
 
"החברה, אשר מדורגת מזה שנים בצמרת מקומות העבודה שהכי טוב לעבוד בהם, דוגלת באיזון בית ועבודה – הייתה חברת השירותים הראשונה שקידמה את נושא העבודה מהבית, כאשר עובדי החברה עובדים בקביעות יומיים מהבית", נמסר מביטוח ישיר.

עוד נמסר, כי החברה ממשיכה לפתח מסלולי העסקה מתקדמים ומותאמים לצרכי העובדים והתקופה. "המהלך של קיצור שבוע עבודה נועד לאפשר לעובדים ליהנות מהקיץ, ללכת לים ולבלות זמן רב יותר עם הילדים, המשפחה והחברים. מהלך זה הוא אחד מהצעדים בהם נוקטת החברה על מנת לייצר חוויית עבודה מתקדמת וחווייתית, אשר תיתן מענה לצרכי העובדים והארגון כאחד".

דפנה קליינר, סמנכ"לית שיווק ביטוח ישיר, מציינת כי "לפי המחקרים האחרונים של ה-OECD נראה כי אין הלימה בין כמות שעות העבודה לפריון העובד, כאשר העובדים בישראל עובדים הרבה שעות גם ביחס לעולם כולו והתפוקות לא עולות בהתאמה. אין כיום מספיק איזון בין שעות העבודה ושעות הפנאי של העובד הישראלי, דבר שמייצר שחיקה מהירה וקיטון בתפוקות, בעצם נוצר מצב של LOSE-LOSE, גם העובדים אינם מרוצים ומוטיבציוניים, וגם הארגון לא מגיע לתפוקות מקסימליות, לא מנצל את המשאבים שלו באופן יעיל ואפקטיבי ולא מייצר מחוברות עובדים, דבר שיכול להשפיע במישרין על יציבות המערכת העסקית ועל התוצאות העסקיות".

קליינר מוסיפה: "העקרונות שמנחים אותנו הם החתירה לעובדים שבעי רצון ומאושרים, ובמקביל לעודד עלייה מתמדת בביצועי העובדים, תוך שמירה על סטנדרט השירותים ללקוחותינו. הפתרון נמצא במדיניות איזון בית עבודה. החלטנו כי עובד יתחיל את הסופ"ש לפני כולם. כחברה שנמצאת בצמרת החברות שהכי טוב לעבוד בהן, אנחנו מחויבים להמשיך ולהוביל את שוק התעסוקה בכלל ואת שוק הביטוח בפרט, ופועלים לייצר ולקדם מהלכים ותהליכים חדשניים ופורצי דרך עבור עובדינו ולקוחותינו כאחד".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית