שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מור גמל ופנסיה מאריכה בחמש שנים נוספות את הסכם ההתקשרות עם חברת אפ.אמ.אר
אפ.אמ.אר מעניקה שירותי תפעול | מאיר גרידיש, יו"ר מור גמל ופנסיה: הפתרון ההוליסטי והאיכותי של אפ.אמ.אר מאפשר לנו להתמקד בניהול השקעות ומתן שירות בסטנדרט גבוה
מור גמל ופנסיה דיווחה היום (ג') כי החליטה להאריך את הסכם ההתקשרות בינה לבין חברת אפ.אמ.אר שירותי תפעול בקשר למתן שירותי תפעול קופות הגמל של מור. מור הודיעה שההסכם לא יסתיים ב-2024 כפי שנקבע בהסכם המקורי, אלא יוארך ויסתיים במאי 2029.
 
"זוהי הבעת אמון של מור בשירותי התפעול שמעניקה חברת אפ.אמ.אר, כשברקע הצמיחה המשמעותית של מור גמל ופנסיה שדורשת שירותי תפעול אמינים ואיכותיים", נמסר מחברת הגמל.

עוד נמסר, "כי מנגנון התמורה בין הצדדים נקבע כשיעור הנגזר מהיקף הנכסים המתופעלים כאשר הוגדרו מדרגות גידול בהיקף נכסים וביחס לכל 'מדרגה' נקבע שיעור שולי שככלל הוא הולך ופוחת - למעט המדרגה העליונה שבה השיעור השולי גבוה יותר, ובכך היא מייצרת זהות אינטרסים בקשר עם מאמצי החברה להגדלת היקף הנכסים המנוהלים".

בדיווח לבורסה מציינת מור גמל ופנסיה כי בהינתן התממשות מלוא התרחישים והתחזיות כפי שהוסברו בתשקיף, ההערכה היא כי תשלום התמורה לאפ.אמ.אר, בגין שירותי תפעול עבור שנת 2022 יפחת בשיעור של כ-10% לעומת התשלום שהיה צפוי אלמלא התקשרות החברה בתוספת, וזאת תוך התחשבות בתמורה ייעודית עבור שירותים נוספים שהחברה עשויה לשלם למתפעל (ככל שרלוונטיים). שיעור זה צפוי לגדול כתלות בגידול בהיקף הנכסים המתופעלים ובקצב הגידול.

מאיר גרידיש, יו"ר מור גמל ופנסיה: "אני מודה לחברת אפ.אמ.אר ולעומד בראשה על השירות והתפעול האיכותיים, ומברך על הארכת ההסכם. הצמיחה המשמעותית שלנו מחייבת תשתית תפעולית ודיגיטלית חזקה כמו זו שמספקת לנו חברת אפ.אמ.אר. הפתרון ההוליסטי והאיכותי מאפשר לנו להתמקד בניהול השקעות ומתן שירות בסטנדרט גבוה ללקוחותינו ולשותפינו העסקיים. לראייה, שביעות הרצון הגבוהה של הסוכנות והסוכנים עימם אנו עובדים".

שי גולדברג, מנכ"ל אפ.אמ.אר: "השירות אותו אנחנו מספקים למור הינו שירות מיקור חוץ תפעולי מלא, כולל מערכות טכנולוגיות הדרושות לתפעול שירותי גמל. התהליכים האוטומטיים שבנינו מאפשרים למור עמידה ברמת שירות מהגבוהה בשוק. גישה זו מאפשרת לחברת הגמל להתמקד בליבה העסקית שלה - בניהול ההשקעות ובמתן שירותים לעמיתים ולסוכנים".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית