שם משתמש
סיסמא
שרון רייך ויעל פאר סגל | צילומים: רמי זרנגר
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
שנה שלישית ברציפות: איילון נרתמת למשדר ההתרמה לארגון שלוה
200 מעובדי החברה התנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות ויקבלו את השיחות מהתורמים | הסכום שיגויס יסייע בהמשך פיתוח מערך השירותים שמעניק הארגון לילדים ולמבוגרים עם מוגבלויות
חברת איילון ביטוח נערכת למשדר ההתרמה השנתי לארגון 'שלוה' אשר ישודר ברשת 13 ביום ראשון הקרוב, ה-19 ביוני. במשדר ישתתפו ממיטב האמנים במטרה לגייס תרומות למען טיפול בילדים עם מוגבלויות. במשדר, שנערך בשיתוף איילון ביטוח זו השנה השלישית, ייקחו חלק 200 מעובדי החברה אשר התנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות ויקבלו את השיחות מהתורמים. הסכום שיגויס יסייע בהמשך פיתוח מערך השירותים שמעניק הארגון לילדים ולמבוגרים עם מוגבלויות.
 
ארגון שלוה הוקם ב-1990 כמיזם משפחתי שנועד לטפל ולסייע לילדים עם מוגבלויות ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות השונות הכרוכות בגידולם, תוך כדי שילובם בחברה. לאורך השנים צמח הארגון והפך לעמותה רשומה המובילה קידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים.

הארגון מעניק כיום שירותים לאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים ללא הבדל דת, מין או גזע. במהלך השנים זכתה פעילות הארגון בפרסים שונים, ובהכרה ממשלתית בכל אחת מהתכניות שלה. בנוסף, ביום העצמאות ה-74 למדינת ישראל נבחר מייסד הארגון קלמן סמואלס להדליק משואה כהכרה על פועלו לקידום חברה המקבלת כל אדם באשר הוא.

שרון רייך, מנכ"ל איילון, מסר: "איילון גאה להוביל את משדר ההתרמה לארגון שלוה זו השנה השלישית ברציפות. כחברה שחרטה על דגלה ערכים של עזרה לזולת וערבות הדדית, אנו רואים חשיבות עצומה בכל הקשור לתרומה לקהילה ומקדמים התנדבות בפועל של עובדי ומנהלי החברה לאורך כל השנה כולה במגוון עמותות למען ילדים עם מוגבלויות, נוער בסיכון, ניצולי שואה ועוד".

יעל פאר סגל, סמנכ"לית שיווק, שירות ותקשורת, באיילון ביטוח: "כחברת ביטוח בעלת חזון ומחויבות לפעול בתחום האחריות החברתית, אנו נרגשים לקחת חלק ביום ההתרמה הארצי למען ילדי שלוה. איילון זוכה ללוות את ארגון שלוה זו השנה השלישית ברציפות וגאה בהתגייסות הרחבה של עובדות ועובדי החברה לקידום המודעות לנגישות ושוויון חברתי בחברה הישראלית".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית