שם משתמש
סיסמא
יו"ר ביזקו ליאת זילברמן ומנכ"ל מטאור אורון מכלוף בכנס שנערך אתמול | צילומים: ספי פרילה
 
לוח אירועים
בית הסוכן מטאור וארגון ביזקו הכריזו על שיתוף פעולה
המטרה: להנגיש את עולמות הביטוח, הפנסיה והפיננסים לגופים העסקיים הפועלים בשיתוף פעולה עם הארגון שנוסד במטרה לחבר בעלי עסקים קטנים, ארגונים ורשויות
שיתוף פעולה בין מטאור, בית סוכן מבית מנורה מבטחים, לבין ארגון ביזקו, נחנך אתמול (ב'). שיתוף הפעולה נועד להנגיש את עולמות הביטוח לגופים העסקיים הפועלים בשיתוף פעולה עם ביזקו, ולאפשר שירות יעיל, מיטבי אמין ומותאם אישית לכל אחד משותפיה העסקיים של הארגון.
 
"ביזקו הוא ארגון חדשני רב-מערכתי, נוסד ופועל במטרה לחבר בעלי עסקים קטנים, ארגונים ורשויות באופן מטפח ומעודד צמיחה של אקו סיסטם חברתי-כלכלי, מזין ומפרה, על ידי קידום פרויקטים ומודלים משותפים במשק ישראלי, לשם יצירה וצמיחה משותפת. המודל הוא שילוב של פלטפורמות חדשניות שמייצרות ומקדמות חיבורים והזדמנויות עסקיות, ומושתת על בעלי מקצוע עצמאיים מומחים, שמנהלים את הזרועות השונות בארגון", נמסר ממנורה.

עוד נמסר, כי שיתוף הפעולה עם מטאור והבחירה בו כגוף הביטוחי, הפנסיוני והפיננסי עבור הארגונים הקשורים עם ביזקו, הוא תולדה של שיתופי פעולה נקודתיים במהלך החודשים האחרונים, עם ריג'ס - מתחמי חללי עבודה משותפים ברחבי הארץ, והתבררו כהצלחה גדולה.

במסגרת האירוע שנערך במלון כפר המכביה, התקיימו גם מפגשי שולחנות עגולים שמטרתם הייתה לקדם את שיתוף הפעולה בין העסקים היושבים בו. בין הנואמים במושב הפתיחה היה עמוס רוקח, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, שבירך את הנוכחים והודה על היוזמה המבורכת של חיבור וקידום עסקים ועל החיבור המנצח בין מטאור לביזקו. רוקח ציין את חשיבות סוכני הביטוח אשר הוכיחו את חשיבותם האדירה בתקופת הקורונה.

אורון מכלוף, מנכ"ל ובעלים מטאור: "עבורי, להרחיב ולהפיץ את הטוב ושהכל אפשרי זו משימת חיי וכלל שאני מתעסק בה, במלוא תשומת הלב, כך ההשגחה העליונה מסייעת בידי. מטאור היא אגודה של עצמאים הנותנים מענה בתחום הביטוח הפנסיה והפיננסים, אנו במטאור נהנים מהגב של קבוצת מנורה מבטחים אבל פתוחים לעבודה עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות.

"אחרי שנה וחצי מאז הקמת החברה, אני גאה לומר שאנו מונים כבר 50 מטאורים שפזורים ברחבי הארץ הערוכים לתת מענה מקצועי וזמין, לכל ארגון, מעסיק תא משפחתי וכמובן גם לקוח בודד. ומה חיבר ביננו לביזקו אתם שואלים? ערכים. ערכים כמו מקצוענות, יושרה, התלהבות, יצירתיות. הכל יחד הביאו אותנו ליצור את החיבור הכל כך ייחודי הזה לעשות טוב ולהנגיש את עצמנו לכל עסקי ה-SMB יחד עם ביזקו. אנו פועלים לא רק במרחב העסקי, גם במרחב החברתי. כולי תקווה שוועידה הזו תהיה ראשונה ולא אחרונה ויחד נייצר חיבורי אמת בין הגופים הגדולים לעסקים הקטנים בישראל ורווחתם".

ליאת זילברמן, יו"ר ארגון ביזקו: "מאחר וביזקו הנו גוף פרטי עצמאי, הכוח שלנו ביכולת לראות ממעוף הציפור את הצרכים והאתגרים ולתת פתרונות מהירים כאשר מגזרים שונים מעורבים בפיתוח והצלחה של שילוב הכוחות. בסוף, היכולת לתמרן בין כולם ולעשות את החשיבה הנכונה למענה הנכון עושה את ההבדל.

"המעורבות של כל הגופים חשובה כדי שנוכל להשפיע על המשק ולחזק את העסקים הקטנים בארץ. יחד אנחנו מכפילי כוח בחזקת מיליון. הוועידה היום היא דוגמה מצוינת -אנחנו משיקים את שיתוף הפעולה עם מטאור מבית מנורה מבטחים, ובהשקה מנצלים את הידע והניסיון של הנוכחים כדי לחשוב וליצור יחד מסקנות וחיבורים חדשים לצמיחה והמשך, לזהות הזדמנויות, לאסוף את המגזרים הרלוונטיים, לתכנן לבנות ולתכלל את הפעילות ובסוף ליישם את התכניות בשטח לתוצאות והצלחה משותפת".

מרי קסלר לופו, מנכ"לית ארגון ביזקו: "אין לתאר את ההתרגשות וההתרוממות שאני מרגישה במעמד הזה. אני רואה וחווה את החלום והעבודה בשנתיים האחרונות קמים לתחייה, והחזון מתפקד הלכה למעשה. מה שיצא מהוועידה הזו והתוצאות בזכות הישיבה המשותפת והשולחנות העגולים הם כמו אדוות ישפיעו עוד ועוד".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית