שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מנורה מבטחים השיקה תכנית שנתית המפתחת סוכני ביטוח צעירים
38 סוכנים נבחרו לתכנית שתתמקד בנושאים שונים: העשרה מקצועית, מיומנויות התנהגויות, שיווק ומכירות, העצמה אישית, ליווי מקצועי, אישי ותדמיתי
מנורה מבטחים השיקה את TRIPLE TOP TEAM - תכנית שנתית המפתחת את דור סוכני הביטוח הצעירים. ממנורה נמסר כי לתכנית נבחרו 38 סוכני ביטוח צעירים אשר ייהנו מההעשרה מקצועית במגוון נושאים שיעניקו להם כלים להתפתחות אישית בענף הביטוח.
 
התכנית תכלול מפגשים חודשיים ותתמקד בין היתר בנושאים הבאים: העשרה מקצועית, מיומנויות התנהגויות, שיווק ומכירות, העצמה אישית, ליווי מקצועי, אישי ותדמיתי. המטרות הן שבסיום ההכשרה קבוצת הTOP תגובש לקבוצה איכותית, תוך חיבור לערכי מנורה מבטחים. במסגרת התכנית יורחב הידע וכלים של נבחרת הסוכנים למוצרי הפיננסים, הפנסיה וההגנות הביטוחיות.

באירוע ההשקה שנערך בתחילת השבוע (א') בסטוקו תל אביב, נכחו: יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח; עמוס רוקח, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ומנהל אגף מכירות סוכנים; נעם הברמן, מנהל תחום מכירות סוכנים במנורה מבטחים ביטוח וביאטה גיטרמן מנהלת פרויקטים ארצית במנורה מבטחים ביטוח, האמונה על תכנית ההכשרה. האירוע כלל מופע סטנדאפ של נדב אבקסיס.

ביאטה גיטרמן: "אנו שמחים להשיק את TOP TRIPLE TEAM תוכנית המפתחת את דור סוכני הביטוח הצעירים של מנורה מבטחים. התוכנית מעניקה לסוכנים כלים ייחודיים במגוון תחומים ותרחיב את הידע ויכולות המכירה של הסוכנים. ההיענות לתוכנית הייתה גבוהה מאד ונבחרו 38 סוכנים איכותיים".

גיטרמן הוסיפה: "ייחודיות התכנית הינה בכך שאנו נותנים לדור הצעיר כלים להתפתחותם האישית בענף, מעבר לכלים המקצועיים, והסוכנים יוצאים עם ארגז כלים פרקטיים לעתיד".

נעם הברמן: "בהמשך למסורת שהחלה בשנת 2019 במנורה מבטחים, גם השנה אנו נותנים לסוכנים ערך מוסף משמעותי בעולם המשתנה ללא הרף. אני סמוך ובטוח שסוכני הנבחרת ימנפו את עצמם באמצעות הכלים שיקבלו במהלך תכנית ההכשרה וימקסמו את פעילותם".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית