שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ליאור רוזנפלד יוביל שנה נוספת את התכנית הכלכלית של רדיו צפון
התכנית 'השתתפות עצמית' זוכה לאחוזי האזנה גבוהים | רינה בן עיון, מנכ"לית רדיו צפון: בחרנו ברוזנפלד כפרסונה מובילה בשוק ההון והביטוח ואני שמחה שהבחירה הייתה מדויקת
רדיו צפון 104.5 FM הודיע השבוע כי נשיא לשכת סוכני הביטוח לשעבר, ליאור רוזנפלד, ימשיך להגיש את התכנית הכלכלית של הרדיו שנה נוספת.
 
נמסר, כי התכנית 'השתתפות עצמית' בהגשת רוזנפלד עלתה לאוויר ביוני 2021 והפכה תוך זמן קצר לתכנית מובילה ומשפיעה והיא מארחת את ראשי המשק, הכלכלה והחברה, מובילי דעה, מחוקקים וקובעי מדיניות, וכי היא זוכה לאחוזי האזנה גבוהים וכותרות ממנה יוצאות באופן שוטף לכלי התקשורת הארציים.

רדיו צפון נקלט ברחבי ישראל והוא חלק מקבוצת תקשורת רחבה הכוללת בין היתר את וואלה, מעריב, רדיו 103 ועוד.

רינה בן עיון, מנכ"לית רדיו צפון: "בחרנו ברוזנפלד כפרסונה מובילה בשוק ההון והביטוח ואני שמחה שהבחירה הייתה מדויקת, 'השתתפות עצמית' הפכה לתכנית משפיעה ומדוברת, מארחת את מיטב מובילי הדעה ומביאה מגוון נושאים שמעניינים וחשובים מאוד לציבור. כתחנת רדיו מובילה ומשפיעה, חשוב לנו להביא למאזינים שלנו את המיידעים שיעזרו להם".

רוזנפלד אמר לעדיף: "מרגש לראות איך בכל תוכנית עולים לשידור בכירי המדינה ומובילי הדעה לראיונות פתוחים שיש בהם אמירה ללא מורא והמסרים שיוצאים מהתוכנית מצוטטים אף בכלי התקשורת האחרים. שמח שהפכנו לבמה מרכזית לסוגיות הכלכליות שמעסיקות את הציבור. מודה לרדיו צפון על הבעת האמון המחודשת ובעיקר למאזיני התכנית. כאשר אני מקבל למחרת התכנית את מדד ההאזנה ומגלה שראיונות רבים עוברים את ה-100 אלף ההאזנות אני יודע שהשפענו על השיח ואני מקווה שגם על סדר היום".

לעדיף נמסר כי החל מהתכניות הקרובות יעלו בקביעות לראיונות סוכני ביטוח לפרשנות על הסוגיות הביטוחיות האקטואליות מתוך רצון של רוזנפלד להעצים את חשיבות הסוכנים בציבור.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית