שם משתמש
סיסמא
דידי פרידלנדר, יו"ר ועדת פיננסים בלשכת סוכני הביטוח | צילום: גיא קרן
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
 
לוח אירועים
סקר שביעות רצון סוכנים בתחום הפיננסים: מור השקעות ראשונה
הישג נוסף לבית ההשקעות בסקר של לשכת סוכני הביטוח: מור גמל ופנסיה החברה המועדפת על הסוכנים בתחום הגמל וההשתלמות | בשוק האלטרנטיבי זכתה חברת BTB
סקר שביעות רצון סוכני הביטוח בענף הפיננסים לשנת 2022 שהוצג היום (ה') בכנס פיננסים ה-8 של לשכת סוכני הביטוח שנערך באקספו תל אביב, מציב את מור השקעות במקום הראשון מביו החברות הגדולות. מור מקדימה את כלל ביטוח, מגדל, הראל, הפניקס. אלטשולר שחם במקום האחרון. מבין החברות הקטנות, הייתה זו ילין לפידות שהוכתרה במקום הראשון, לפני מיטב והכשרה.
 
19.8% מהסוכנים ציינו בסקר שהם עובדים עם אלטשולר שחם, כאשר בסקר שנערך ב-2019 ציינו 40% מהמשתתפים בסקר שהם עובדים עמה. לעומת זאת, שיעור הסוכנים שציינו בסקר שהם עובדים עם הפניקס הוא 28% לעומת 14% בסקר של 2019. גם בכלל ביטוח נרשמה עלייה בשיעור הסוכנים שציינו שהם עובדים עם החברה - מ-26.2% ב-2019 ל-31% בסקר של 2022. מי שבלטה בסקר היא מור השקעות, שנוסדה ב-2019 ולא הופיעה בסקר הקודם. בסקר הנוכחי של 2022 ציינו 24.4% מהסוכנים שהשתתפו בסקר כי הם עובדים עם החברה.

עוד עולה מהסקר, כי מור גמל ופנסיה הוכתרה כחברת השנה של סוכני הביטוח בתחום הגמל וההשתלמות. מי שהוכתרה כחברת השנה בשוק האלטרנטיבי על פי סוכני הביטוח היא חברת BTB.

שרון אגוזי, סמנכ"לית במור גמל ופנסיה, מסרה: ״אנו מודים לסוכנות ולסוכנים על האמון והשותפות לאורך הדרך. אנו ממשיכים לפעול להענקת שירות איכותי, המתבסס על דיגיטציה ויכולות תפעול, לצד השקעה בלתי מתפשרת בניהול השקעות ומחקר מעמיק, הן בתחום הגמל וההשתלמות, והן בעולמות הפנסיה״.

אלון כץ, מנכ"ל משותף ומייסד, חברת הפינטק להלוואות חברתיות BTB: "זו פעם נוספת שסוכני ביטוח ומנהלי ההשקעות המקצועיים, המבינים את צרכי המשקיעים בישראל באופן מקיף ביחס לתשואה, ניהול סיכונים, שירות שקיפות ועוד, בוחרים בביטיבי כמוצר ההשקעה המנצח. אנו בביטיבי ואני בטוח שכך גם העסקים ובעלי העסקים בישראל שמקבלים את האשראי מודים לכם על הדרך איתנו, על ההתמדה ועל הצמיחה המשולבת, שאני בטוח שרק תמשיך ותעמיק".

זינוק חד: 92% מהסוכנים עוסקים בפיננסים

בסקר נחשפו נתונים מעניינים ומפתיעים נוספים, ביניהם עלייה משמעותית בכמות סוכני הביטוח שעובדים בתחום הפיננסיים. ב-2019 רק 35% מהסוכנים שהשיבו על הסקר עסקו בפיננסים, מתוכם רק 10% עסקו בהשקעות אלטרנטיביות. לעומת זאת, הסקר הנוכחי מראה נהירה של סוכני הביטוח לתחום הפיננסים עם 92% מהמשיבים על הסקר שהצהירו כי הם עוסקים כיום בפיננסים (גמל, השתלמות ופוליסות חיסכון), מתוכם 28% עוסקים בהשקעות אלטרנטיביות כגון נדל"ן, P2P ומשכנתה הפוכה.

דידי פרידלנדר, יו"ר ועדת פיננסים בלשכת סוכני הביטוח שהציג את תוצאות הכנס, אמר: "אם מסתכלים על שלוש החברות מובילות התשואות בשלוש השנים האחרונות, אלו הן בדיוק החברות שהגיעו לשלושת המקומות הראשונים בסקר שביעות הרצון של הסוכנים. מדובר בהוכחה נוספת, למי שהיה זקוק לכך, שהאמון של הציבור הרחב נמצא בצדק עם סוכני הביטוח שלו, ששומרים על האינטרס של הלקוח ומהווים המגדלור הפיננסי שלו".

פרידלנדר הוסיף: "אני שמח לראות את קהילת סוכני הביטוח לוקחת חלק יותר ויותר משמעותי בתחום הפיננסי, בו היא יכולה להשפיע על עתידם ורווחתם של לקוחותיה. אני גם רוצה לברך את ההחברות שהגיעו ראשונות בסקר ולעודד את אלו שסיימו אחרונות להמשיך בהליך השיפור שאני מאמין שהן נוקטות בו, למען רווחתו הפיננסית של כלל הציבור בישראל".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית