שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מטריקס ביטוח ופיננסים חתמה על שותפות חדשה עם סוכנות אורן איילון ביטוח
אורן איילון: מאז תחילת הקורונה העולם החל לחשב את עצמו מחדש ועדיין לא סיים ולכן שילובים הם הדבר המנצח
קבוצת מטריקס ביטוח ופיננסים הודיעה על חתימת שותפות עם סוכנות הביטוח אורן איילון ביטוח, שבבעלות סוכן הביטוח הוותיק אורן איילון. את המהלך הובילו אורן בילבסקי, שותף ודור שלישי של סוכני ביטוח, ועידן רן שהצטרף לאחרונה לקבוצת מטריקס לאחר תפקידי ניהול בכלל ביטוח.
 
רן מסר ש"מדובר על תהליך טבעי המתפתח לאחרונה, וסוכני ביטוח מחפשים שותפים חדשים כדי להכניס לעסק אנרגיה וכיוונים חדשים, ובמקרה הזה מדובר בסוכן ותיק בעל מוניטין בענף הביטוח שחבר לקבוצה צעירה וצומחת, מטריקס ביטוח ופיננסים".

איילון, שמוכר בעולם הביטוח כשוקה מהפרסומת של לשכת סוכני הביטוח, מסר: "אתחיל מהמקום של שוקה האמיתי - אורן איילון כפרזנטור לשכת סוכני הביטוח. לא אפליקציה ולא יונה יודעים לעשות את עבודת הסוכן. חייבת להיות מציאות דיגיטלית טכנולוגית אך בשילוב אנושי. עייפנו רק ממסכים, לכן בהבנתי אין יותר מקום לסוכנויות הביטוח הקונבנציונליות שהכרנו. המגמה היום הינה חד משמעית לשיתופים ומיזוגים. אין מקום לאגו, אבל חייבים להיות מדויקים ולפעול בדיוק לפי הנחיות הרגולציה ולעבוד ביושר מקצועיות ויעילות".

איילון הוסיף: "מאז תחילת הקורונה העולם החל לחשב את עצמו מחדש ועדיין לא סיים ולכן שילובים הם הדבר המנצח. סוכנות אורן איילון הוותיקה והמנוסה משתלבת בקבוצה צעירה דינמית היברידית וגמישה לכל שינוי. זו התשובה הנדרשת בעולמנו כיום. היכולת לתמרן להחליט ולממש היא תוצאה של חיבור כזה. כשאני משווה את היצרניות הגדולות בתנועה של משחתת גדולה ומגושמת איטית וכבדה אל מול התוצר החדש היעיל של קבוצת מטריקס ביטוח ופיננסים, זה היה הדבר הנכון לעשות. אנשים טובים יחד זה החלום. לא היה פשוט לבחור בין הכלה לחתן אבל הייתה אהבה עסקית כבר בדקה הראשונה".

שלמה מוסלי, מנכ"ל קבוצת מטריקס ביטוח ופיננסים מסר כי מתחילת השנה הצטרפו לקבוצה סוכני ביטוח צעירים וותיקים, והקבוצה ממשיכה להתפתח כפי שתוכנן בתכניות העבודה.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית