שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
בסיוע איילון: משדר ההתרמה של ארגון שלוה גייס כ-4.3 מיליון שקלים
איילון ביטוח העמידה זו השנה השלישית ברציפות את מוקדי שירות הלקוחות שלה לטובת גיוס התרומות | המנכ"ל שרון רייך: סכום המשקף את הערבות ההדדית המופלאה שקיימת כאן בישראל
משדר ההתרמה לארגון שלוה, אשר נערך בשיתוף חברת איילון ביטוח זו השנה השלישית, הסתיים בהצלחה והביא לגיוס של כ-4.3 מיליון שקלים. המשדר שודר אמש (א') ברשת 13, והשתתפו בו אמנים מובילים רבים שהופיעו עם להקת שלוה.
 
לטובת גיוס התרומות וקבלת שיחות מהתורמים, העמידה איילון צוות מתוגבר של כ-200 מעובדות ועובדי איילון שהתנדבו לסייע במאמץ גיוס התרומות, אשר יסייעו בהמשך פיתוח מערך השירותים שמעניק הארגון לילדים ולמבוגרים עם מוגבלויות.

בין המשתתפים במשדר: יו"ר שלוה העולמי אבי סמואלס, מנכ"ל איילון שרון רייך וסמנכ"לית שיווק, שירות ותקשורת באיילון יעל פאר סגל.

שרון רייך: "חברת איילון גאה לצעוד יד ביד עם ארגון שלוה וללוות את יום ההתרמה זו השנה השלישית ברציפות. בעזרת מאות עובדי איילון אשר התנדבו למשימה החשובה, נתרמו השנה כ-4.3 מיליון שקלים - סכום המשקף את הערבות ההדדית המופלאה שקיימת כאן בישראל. אנו מודים לארגון שלוה על הזכות, לאלפי התורמים ולעובדינו באיילון על ההתגייסות למטרה חשובה זו".

ארגון שלוה הוקם ב-1990 כמיזם משפחתי שנועד לטפל לסייע לילדים עם מוגבלויות ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבויות השונות הכרוכות בגידולם, תוך כדי שילובם בחברה. לאורך השנים צמח הארגון והפך לעמותה רשומה המובילה קידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. כיום הארגון מעניק שירותים לאלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים ללא הבדל דת, מין או גזע.

במהלך השנים זכתה פעילות הארגון בפרסים שונים ובהכרה ממשלתית בכל אחת מהתכניות שלה. בנוסף, ביום העצמאות ה-74 למדינת ישראל נבחר מייסד הארגון קלמן סמואלס להדליק משואה כהכרה על פועלו לקידום חברה המקבלת כל אדם באשר הוא.

להקת שלוה עם יו"ר שלוה העולמי אבי סמואלס, מנכ"ל איילון שרון רייך וסמנכ"לית שיווק, שירות ותקשורת איילון ביטוח יעל פאר סגל | צילום: שלומי מזרחי

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית