שם משתמש
סיסמא
דפנה קאופמן, נשיאת אגודת האקטוארים | צילום: יח"צ
חברות קשורות
אגודת האקטוארים בישראל
 
לוח אירועים
אגודת האקטוארים העניקה תארי כבוד לאבי בר-אור ופרופ' יהודה כהנא
התארים הוענקו באירוע הגאלה של האגודה, בו הוענקו בנוסף תעודות ל-27 אקטוארים אשר עמדו בדרישות ההכשרה המקצועית לפי רמות הסמכה שונות
אגודת האקטוארים בישראל ערכה ביום חמישי האחרון ברעננה אירוע גאלה בהשתתפות כ-300 חברים ובני/בנות זוגם, בהם אקטוארים מהבכירים בחברות הביטוח ובגופי הפנסיה. האירוע התקיים במעמד יאיר המבורגר, יו"ר איגוד חברות הביטוח והתאחדות החברות לביטוח חיים, כאשר הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, שלח ברכה מצולמת לחברי האגודה בשל השתתפותו בימים אלה בכנס מפקחים בינלאומי. עם נותני החסות לאירוע נמנו מבטחי המשנה סוויס רי ומיוניק רי וחברת היועצים מילמן.
 
מאגודת האקטוארים בישראל נמסר: "ערב הגאלה עמד בסימן בשורות לעתיד, בה בעת ששתי תכניות חדשות ללימודי אקטואריה עומדות להיפתח השנה ובשנה הבאה בקריה האקדמית אונו ובאוניברסיטת תל אביב, בהתאמה. התכניות החדשות יצטרפו לתכנית לימודי האקטואריה הפועלת מזה שנים רבות באוניברסיטת חיפה".

באגודה מציינים, כי התכנית החדשה בקריה האקדמית אונו תתקיים במסגרת תואר שני, בדומה ללימודי האקטואריה המתקיימים בחיפה, בעוד שהתכנית באוניברסיטת תל אביב צפויה להתקיים במסגרת תואר ראשון, כחלק מפעילות מכון הראל לחדשנות באקטואריה.

במהלך הערב העניקה אגודת האקטוארים תעודות ל-27 מחבריה, שעמדו בדרישות ההכשרה המקצועית לפי רמות הסמכה שונות, מתוכם עשרה שהגיעו למעמד של אקטואר מוסמך ( ,(F.IL.A.A. 16 למעמד של עמית מתמחה בכיר ואחד למעמד של אקטואר מתמחה (A.IL.A.A).

אגודת האקטוארים הוקירה באירוע תודה מיוחדת לאבי בר-אור ולפרופ' יהודה כהנא, שקיבלו תארי כבוד על מפעל חייהם. הטקס נערך בהשתתפות בני המשפחות של השניים וכלל הצגת סרטונים מושקעים על פעילותם לאורך שנים רבות.

באגודת האקטוארים מסבירים כי "אבי בר-אור, לשעבר נשיא האגודה, תרם תרומה ייחודית לקידום מעמד האקטואר, להכשרת דורות של אקטוארים ולהפיכת האגודה לגוף המוביל והמייצג את מקצוע האקטואריה בארץ ובעולם. פרופ' יהודה כהנא הינו דמות בעל השפעה רבה על ענף הביטוח ומקצוע האקטואריה בארץ ובעולם, בהיותו הוגה, מכונן, מחנך וחוקר בין הפוריים ביותר בתחום הביטוח, לצד היותו חלוץ ביזמות ובחדשנות ובעל שם בינלאומי של תפיסות ורעיונות חדשים".

תארי הכבוד שחולקו באירוע הם תחילתה של מסורת אותה מבקשת להנהיג האגודה כהבעת הערכה לאקטוארים אשר הטביעו חותם על תחום האקטואריה ועל ענף הביטוח בישראל.

בחלק המקצועי של האירוע התקיימה הרצאה בניהול סיכונים ובחלק החוויתי ממשחקי קזינו כשברקע המסר: Actuaries don't gamble, they know the numbers.

דפנה קאופמן, נשיאת אגודת האקטוארים בישראל, אמרה: "חווינו ערב מהנה, מגבש ועוצמתי, שהתאפיין בשילוב רב-דורי של אקטוארים. ערב מיוחד זה המחיש את ערכי הליבה של האגודה, את הערכתה לדור המייסד ולדור ההמשך ואת תנופת העשייה שלה אל מול מגוון אתגרים, בהם הכשרת יותר אקטוארים העומדים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. כגוף המקצועי המוביל בישראל פעלנו להרחבת אפשרויות לימוד המקצוע, יחד עם קידום ממשי של תכניות רבות נוספות. כל זאת, הודות לעבודה מערכתית מאומצת ועל כך תודתי לחברי הוועד המנהל של האגודה, לחברי הוועדות באגודה וכמובן לחברים האקטוארים עצמם, שהם המוח מאחורי ענף הביטוח והברומטר של פעילותו".

מימין: פרופ' יהודה כהנא ואבי בר-אור | צילום: מור שקיפי

 
 
תגיות:
חברות ופעילים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית