שם משתמש
סיסמא
צילום: סטודיו עדיף
 
לוח אירועים
כ-700 משתתפים באו ללמוד, ליישם ולנצח
ועידת הסוכנים והיועצים ה-14 של עדיף שמה את הסוכנים והיועצים במרכז כאנשי מקצוע וכבעלי עסקים, וסיפקה שלל תכנים מקצועיים - הרצאות, ראיונות, מושבים וסדנאות פרקטיות
מגפת הקורונה לימדה את העולם להתנהל אחרת – פגישות, ישיבות וגם ועידות וכנסים דרך מסכים. זה אולי פתרון מעשי ויעיל מאוד להמשך השגרה, אבל לא יכול להוות תחליף למפגשים פנים אל פנים, לקרבה הפיזית, לסמול-טוק. ועידת הסוכנים והיועצים ה-14 של עדיף הוכיחה זאת.
 
אחרי שנתיים שבהן התקיימה הוועידה במתכונת דיגיטלית (2020) ובמתכונת היברידית (2021) היא סוף סוף חזרה לשגרה הברוכה של התכנסות פיזית. הוועידה הציעה עושר של תכנים, סדנאות ומושבים ייחודיים שהיווה אבן שואבת לכ-700 משתתפים שהגיעו שלשום (ג') לביתן 10 באקספו, גני התערוכה, תל אביב.

המשתתפים הרבים שגדשו את המקום לא הסתפקו בהאזנה למומחים הרבים שתרמו עושר מקצועי רב, אלא גם ניצלו את ההזדמנות למינגלינג שכה חשוב באירועים מסוג זה, אחרי יותר משנתיים שהדבר נמנע מהם בשל המגפה – בתקווה שלא תרים שוב את ראשה.יובל נוריאל, מנכ"ל עדיף תקשורת | צילום: סטודיו עדיף

המנחה דורון הורנפלד שבדרכו הצבעונית הציג בפני המשתתפים את סדר היום, הספיד את יוסי מנור ז"ל, לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח, שהלך לעולמו בחודש שעבר.

את דברי הפתיחה של הוועידה נשא המנכ"ל הטרי של עדיף, יובל נוריאל. "אני שמח ונרגש לפתוח את ועידת הסוכנים והיועצים ה-14 של עדיף. מסורת שנתית שלנו, ששמה אתכם במרכז - הפעילים בענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים. פעם אחת כאנשי מקצוע ובפעם השנייה כאנשי עסקים בענף".

לנוריאל זה האירוע הראשון שכמנכ"ל החברה. "אני נרגש לא פחות כי זה האירוע הראשון שלי כמנכ"ל עדיף, הארגון בו צמחתי וגדלתי. עסק משפחתי שאבי עופר נוריאל ייסד, הקים בשתי ידיו, והתפתח בשנים האחרונות למקומות שהוא לא תיאר. אני מקווה שגם אני אביא את עדיף למקומות חדשים".

"השינויים בענף שלנו מגיעים בקצב מהיר מכמה חזיתות במקביל: מהרגולטור, מהמחוקק ומהיצרנים. הם תמיד בתנועה, מנסים להתאים את עצמם לציבור, ציבור הלקוחות שלכם. בדרך כלל הצעדים שלהם מגיעים כעובדה, שפשוט צריך ליישם. לשם כך עדיף הוקמה לפני 24 שנה. תפקידנו לספק לכם פעילי הענף, מידע עדכני ומעמיק בזמן אמת, לזהות את המגמות, להפוך אותן להזדמנויות. תפקידנו גם לסקר, לנתח לחדש ולהצעיד את הענף קדימה".

נוריאל הוסיף שגם עדיף עומדת בפתחו של עידן חדש: "פיתוח שירותים הוליסטיים, דיגיטליים ומסורתיים, לטובת מתן ערך מקצועי ופתרונות יצירתיים נוספים, כפי שהוכחנו ויישמנו בתקופת הקורונה שאתגרה גם אותנו, ונאלצנו להתאים את עצמנו למציאות החדשה".

נוריאל התייחס למקצוע הסוכן שמשתנה ושמחייב את הסוכנים לנקוט בצעדים שונים כדי להמשיך ולהתפתח. "אתם מבינים שצריך תמיד להשתפר, להתמקצע, זה נכון שסוכן ביטוח בעולם החדש חייב להרחיב את סל מוצריו אך זה לא קל. קשה להתמקצע ולהגיע לרמת מקצוענות בהכל. גם לסוכנויות. הדבר הוליך למגמה של מיזוגים בין סוכנויות ביטוח ויצרנים והצטרפות של סוכנים בודדים לבתי סוכן, כדי ליהנות מהמעטפת שתאפשר את התפתחותם המקצועית ורווחתם הכלכלית", ציין מנכ"ל עדיף.

בחלק המקצועי נהנו משתתפי הוועידה משלל תכנים מקצועיים – הרצאות, ראיונות, מושבים וסדנאות פרקטיות – הכל תחת הסלוגן: "לומדים. מיישמים. מנצחים". בוועידה השתתפו נציגים בכירים מרשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, וכן מנהלים בכירים בחברות ביטוח, קרנות פנסיה, השקעות וחברות שירות. כל אלה ואחרים תרמו להעשרת היידע של המשתתפים, בין היתר בנושאים של ניהול פנסיוני ופיננסי, מגמות והזדמנויות בשוק ההון, מערך ההפצה בעידן החדש, וגם שמעו על חידושים בעולמות הביטוח השונים.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית