שם משתמש
סיסמא
מימין: אריק יוגב ורונן טוב | צילומים: אריק יוגב ויח:"צ
 
לוח אירועים
אריק יוגב מצטרף לרימונים כשותף ויכהן כיו"ר
יחזיק ב-10% מהמניות ויצטרף ליונל כהן ולאיציק עוז שמחזיקים 50.1% ולמנכ"ל רונן טוב שנשאר בעל המניות העיקרי בחברה - 40% | יוגב יכהן גם כיו"ר קרן השקעות חדשה שתקים רימונים
אריק יוגב, לשעבר מנכ"ל איילון וממקימי סוכנות שגיא יוגב, הצטרף לרימונים סוכנות לביטוח כשותף ויגיע לאחזקה של 10% ממניות הסוכנות בשני שלבים. יוגב יכהן כיו"ר רימונים וכיו"ר קרן השקעות חדשה שתקים רימונים.
 
על הצטרפותו של יוגב הכריז אתמול (ד') רונן טוב, מנכ"ל ובעלים של רימונים, בכנס השנתי של הסוכנות שיסתיים היום, במלון וולדורף אסטוריה בירושלים. בכנס, שנערך תחת הכותרת "מחשבים מסלול מחדש", משתתפים 120 סוכנים ובכירים בחברות ביטוח ובבתי השקעות.

יוגב הוא הבכיר השלישי שצירף טוב, אחרי שבאפריל השנה נכנסו כשותפים יונל כהן, לשעבר מנכ"ל מגדל וממייסדי מבטח שמיר ואיציק עוז, מייסד מנכ"ל ובעלים של אגם לידרים. לאחר כניסת יוגב השניים נשארים בעלי 50.1% וטוב נשאר בעל המניות בעיקרי בחברה (40%).

"בין ארבעתנו יש 160 שנות ניסיון", אמר טוב, "ומעבר לזה יש בינינו חברות ארוכת שנים, הערכה הדדית וכולנו חולקים את אותם ערכים ובמיוחד את האמון שלנו בסוכנים ובבתי הסוכן".

בקשר לקרן ההשקעות, נמסר כי מדובר על קרן ייחודית שמתוכננת לגייס כ-50 מיליון שקלים (בסיבוב הראשון) לטובת השקעה בסוכנים ובסוכנויות ביטוח. הקרן תנוהל על ידי עופר אלעד, שיהיה מנכ"ל ושותף בה. טוב: "מטרת הקרן היא ליצור ערך מוסף לסוכנים ולאפשר להם לצמוח לכיוונים טכנולוגיים ועסקיים חדשים, זאת בעזרת יתרונות הגודל של רימונים".

בנוסף עדכן טוב, כי לראשונה תיכנס רימונים באופן מוסדר לתחום הביטוח האלמנטרי. "יש לנו כבר מעל 40 סוכנים שמתעסקים בתחום", אמר טוב, "וכעת נבנה תשתית שתאפשר לכל אחד להתעסק בתחום וליהנות מיתרון הגודל שלנו".

החברה תעבור תהליך של מיתוג, במסגרתו יוגדרו מחדש חזון החברה, מטרותיה והייחודיות שלה. המיתוג ייעשה לא רק ברמת החברה אלא גם ברמת הסוכנים במטרה להעשיר את ארגז הכלים שלהם.

במטרה לייצב את שכבת הניהול של החברה ניתנה למנהלי היחידות האופציה לרכוש מניות ברימונים. "היום הם חלק מהבעלים", אמר טוב, "וזה אחד ההישגים הגדולים שלי".

ביום הראשון של הכנס התקיים, בין היתר, דיון על ההזדמנויות הגלומות בשינויים שהשוק חווה, בפורום בהשתתפות מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים יורם נוה, מנכ"ל אלטשולר שחם יאיר לוינשטיין, מנכ"ל איילון ביטוח ופיננסים שרון רייך ומנכ"ל מיטב אילן רביב. נושא הדיון היה ההזדמנויות בשווקים ודובר בו על תוצאות הרפורמה בענף הפנסיוני, קונסולידציה, דיגיטציה והשפעותיהן על עבודת הסוכנים היום ובעתיד. טוב הנחה את הדיון.

הכנס כולל גם פאנל סוכנים בנושא נסיעות לחו"ל ופאנל בנושא שוק ההון, הרצאות של בכירים בתחומי מכירות, בריאות וריסק, דיגיטל ושירות ושל אנשי תקשורת מובילים.

בערב הראשון יצאו המשתתפים לארוחת ערב ולהופעה של פבלו רוזנברג במועדון זאפה. הכנס יינעל היום בטקס סוכנים מצטיינים.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית