שם משתמש
סיסמא
יוסי דורי, מנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים | צילום: סיון פרג'
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
כלל ביטוח רוכשת 50% מחטיבת קרקע בשטח של 76 דונם בפארק המדע והתעשיה מבוא כרמל
תיכנס לשותפות להקמת פרויקט לשימושי תעשיה ואחסנה בפארק | היקף ההשקעה של כלל עומד על כ-440 מיליון שקלים והוא כולל את עלות הקרקע ועלויות הקמת הפרויקט
כלל ביטוח ופיננסים חתמה על חוזה לרכישת 50% מהזכויות בחטיבת קרקע בשטח שגודלו 76 דונם, ונכנסת לשותפות להקמת פרויקט לשימושי תעשיה ואחסנה בפארק המדע והתעשיה מבוא כרמל.
 
כלל ביטוח תרכוש 75% מקרקע בצפון תל אביב בהשקעה של 475 מיליון שקלים
13/6/2022
חתמה על חוזה עם קבוצת חג'ג' שתחזיק ב-25% הנותרים | על הקרקע יוקמו שני פרויקטים שיכללו שטחים מסחריים ובנייני מגורים
מכלל ביטוח נמסר, כי על חטיבת הקרקע מתוכנן פרויקט בהיקף בינוי של כ-140,000 מ"ר, על ידי משרד האדריכלים אורבך הלוי. היקף ההשקעה של כלל ביטוח עומד על כ-440 מיליון שקלים והוא כולל את עלות הקרקע ועלויות הקמת הפרויקט.

עסקה זו מצטרפת לשתי עסקאות נוספות שביצעה כלל ביטוח לאחרונה – לפני כשבוע חתמה על הסכם עם קבוצת חג'ג' לרכישת 75% מקרקע, עליה יוקמו שני פרויקטים שיכללו שטחים מסחריים ובנייני מגורים בשדרת אינשטיין בצפון תל אביב, בהשקעה כוללת של 475 מיליון שקלים, וכן רכישה של 50% מ-9 הקומות העליונות במגדל סקיי טאוור במתחם חסן עראפה, מידי היזם עדי צים.

פארק המדע והתעשיה מבוא כרמל הינו פארק חדש יחסית שמשותף לארבע רשויות: מגידו, יקנעם עילית, דליית אל-כרמל ועוספיא.

הפארק בשטח כ-550 דונם והוא נמצא בשלבי אכלוס והקמה שונים ובשימושים מגוונים של מבני תעשייה, אחסנה, מסחר ומשרדים. בשלב ב' צפוי היקף בינוי של כ-450 דונם נוספים, צפונית מערבית לפארק הקיים היום. הפארק מוגדר כאזור עדיפות לאומית א', מה שמקנה מענקים מתוקף חוק עידוד השקעות הון.

את העסקה ליוו מטעם כלל ביטוח רז זלצמן, מנהל נדל"ן ישראל וניר דקל מנהל השקעות נדל"ן, וייצגו אותה עו"ד דני הרינג ועו"ד שחר מונביץ ממשרד שטיינמץ הרינג, גורמן ושות'. את המוכר בעסקה ייצגו עו"ד בועז תבור, עו"ד אדי אסרייב ועו"ד שחר ברקול, ממשרד פישר בכר חן.

יוסי דורי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים, מסר: "כלל ביטוח ופיננסים בעסקה משמעותית ואיכותית נוספת בתחום הנדל"ן. אנו ממשיכים באסטרטגיה להרחבת פעילות תיק הנדל"ן של הקבוצה, במסגרתה אנו רוכשים נכסים איכותיים להשקעה, במגוון תחומים, והפעם בתחום התעשיה, אנו מאמינים בהשקעות בישראל בכלל ובתחום הנדל"ן, התעשייה והתשתיות בפרט".

רז זלצמן, מנהל נדל"ן ישראל בכלל ביטוח ופיננסים, ציין: "אנחנו שמחים על כניסתנו לפרויקט נוסף, בהיקף משמעותי, והפעם בתחום שימושי התעשיה והאחסנה. עסקה זו היא השניה עבורנו בפארק המדע והתעשיה מבוא כרמל, אזור אטרקטיבי המצוי בתנופה, דבר המקנה לו יתרון משמעותי וביקושים גבוהים".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית