שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
כלל ביטוח משיקה אתר חדש לסוכנים
בחברה מסבירים, כי האתר מציע מגוון רחב של יכולות ושימושים, תהליכי פרסונליזציה למיקסום הפוטנציאל הביטוחי, קמפיינים פרסונליים בקליק ושדרוג חווית המשתמש
כלל ביטוח ופיננסים משיקה את כללנט 3.0 לסוכני החברה. מכלל ביטוח נמסר, כי "האתר החדש מציג מגוון רחב של יכולות ושימושים המותאמים לצרכי הסוכנים, תהליכי פרסונליזציה מתקדמים, חווית משתמש משודרגת, עולם ידע עשיר ואפשרויות מתקדמות לביצוע פעולות בקליק".
 
עוד נמסר כי בכללנט 3.0 יוכלו הסוכנים לקבל נתונים שבועיים אודות המבצעים העכשוויים אל מול הביצועים האישיים של הסוכן/ת, ביחס ליעדי המבצע, לצפות בדוח מכירות המציג את נתוני המכירות האישיים בגין חצי שנה אחורה עם אפשרות להפקת דוחות משתנים על פי צרכי עבודה, ובדוח עמלות סוכן/ת עם אפשרות לסינון עד שנה אחורה, וביצוע פילוחים לפי תחומי פעילות: גמל, בריאות, פנסיה, חיים ועוד.

כמו כן, הסוכנים יוכלו לשלוח ללקוחותיהם קמפיינים בקליק אחד - קמפיינים מכירה פרסונליים, המתעדכנים מידי יום והמותאמים לאוכלוסיית המבוטחים של הסוכנים בתחומים שונים – מחלות קשות, חמ"ל בר גפן ועוד. "הסוכנים יוכלו לשלוח 'בקליק' למבוטחים הרלוונטיים את ההצעות הביטוחיות האמורות, תוך גם הצגת הפרמיה הפוטנציאלית ממכירות אלו, וברכת מזל טוב ללקוחות המציינים יום הולדת באותו היום".

גלי שבד, משנה למנכ"ל ומנהלת מערך שיווק ואסטרטגיה בכלל ביטוח ופיננסים, מסרה: "כחברה המובילה את השירות והחדשנות בענף, חשוב לנו להמשיך ולעדכן כל הזמן את כלי העבודה שאנו מציעים לסוכנים. כללנט 3.0 הוא אתר חדשני ומתקדם מהמעלה הראשונה, הנותן מענה לצרכי העבודה היומיומית ולדרישות שעלו מן השטח. אנו רואים חשיבות רבה, בפיתוח פלטפורמות עבודה מתקדמות ומשקיעים בכך רבות, כדי שסוכנינו ייהנו מהמוצרים, השירותים והכלים והמתקדמים ביותר, ויוכלו להמשיך להעניק ללקוחותיהם שירות מצוין ומקצועי, ללא פשרות".

שלומי תמן, משנה למנכ"ל ומנהל מערך הסוכנים, ציין: "סוכני הביטוח שלנו, עמם אנו צועדים כבר לאורך שנים, הם חוד החנית של החברה. השקענו רבות בהקשבה ובאפיון הדרישות והצרכים שעלו מן השטח, כדי לפתח את האתר החדשני והמתקדם ביותר, שיכיל את כל הפרמטרים החשובים למתן מענה מיטבי לסוכנינו וללקוחותיהם, ולמיקסום הפוטנציאל הביטוחי. אני מודה לכל השותפים בפרויקט על העבודה המאומצת, ההשקעה והחשיבה על הפרטים הקטנים, כגדולים". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית