שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
הפניקס תלווה 130 מיליון דולר לאל על הנוסע המתמיד
במסגרת ההסכם ניתנה להפניקס אופציה לרכישה של עד 25% ממניות הלווה, הניתנת למימוש בכל עת עד לתום תקופת ההלוואה ב-30 ביוני 2028
הפניקס ביטוח ואל על הנוסע המתמיד חתמו ביום חמישי האחרון על הסכם מחייב לפי תעמיד הפניקס הלוואה בסך 130 מיליון דולר באמצעות כספי הנוסטרו. ההלוואה תועמד לתקופה שתסתיים ב-30 ביוני 2028. במסגרת ההסכם ניתנה להפניקס אופציה לרכישה של עד 25% ממניות הלווה, הניתנת למימוש בכל עת עד לתום תקופת ההלוואה.

 בהודעה של הפניקס לבורסה נמסר, כי ההלוואה תובטח, בין היתר, בשעבוד ראשון בדרגה שתעמיד אל על נתיבי אויר לישראל, חברת האם של הלווה, לטובת הפניקס, על מלוא מניות הלווה. כמו כן, יירשם שעבוד שוטף ראשון בדרגה על מלוא נכסי הלווה וכן שעבודים קבועים ראשונים בדרגה על נכסים נוספים של הלווה.

כמו כן, במסגרת ההסכם ניתנה להפניקס אופציה לרכישה של עד 25% ממניות הלווה, הניתנת למימוש בכל עת עד לתום תקופת ההלוואה ובהתקיים תנאים נוספים, אף שנה לאחריה. מימוש האופציה יכול להתבצע בתנאים מסיימים גם בדרך של קיזוז מיתרת ההלוואה, או חלק ממנה.

אל על דיווחה כי ביום חמישי האחרון היא חתמה על הסכם למכירת פעילות מועדון הנוסע המתמיד ונכסיו לחברת הבת, אל על הנוסע המתמיד, בשווי של 500 מיליון דולר. בהתאם להסכם המכר, 226 מיליון דולר ישולמו על ידי חברת הבת באמצעות הקצאה של מניות לחברה ו-130 מיליון דולר ישולמו במזומן שמקורו בהלוואה שתועמד ללאל על הנוסע המתמיד.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית