שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ליברה משיקה ביטוח נסיעות דיגיטלי לחו"ל
תשלום התביעה יועבר ישירות לכרטיס האשראי של המבוטח כבר בתום הדיווח | תהליך רכישה דיגיטלי מקוצר ללקוחות חוזרים - עדכון יעד ותאריכים בלבד
חברת הביטוח ליברה הודיעה היום (א') על כניסתה לתחום ביטוח נסיעות לחו"ל. בחברה מציינים, כי מדובר על תחום שהביקוש אליו התאושש וחזר לקדמותו בחודשים האחרונים, לאחר הסרת מגבלות הקורונה.
 
מליברה נמסר כי ביטוח נסיעות לחו"ל מונגש בדיגיטל מקצה לקצה ותשלומי התביעות יועברו היישר לכרטיס האשראי של המבוטח, ברגע הדיווח. בעת הצורך, המבוטח יכול להתייעץ בדיגיטל עם גורמי רפואה ישראלים בכל מקום וזמן שירצה.

"כחלק מהאסטרטגיה של ליברה לרכישה דיגיטלית קלה וידידותית, גם ביטוחי הנסיעות לחו"ל ירכשו באמצעות אתר האינטרנט של החברה, כאשר מבוטחים אשר מבצעים רכישה חוזרת לנסיעות הבאות ייהנו מתהליך דיגיטלי מקוצר, הכולל עדכון יעד ותאריכי נסיעה בלבד", נמסר מהחברה.

עוד נמסר מליברה, כי פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל כוללת: כיסוי להוצאות רפואיות, ביניהן הוצאות רפואיות בעת האשפוז; פינוי לבית חולים; פינוי אווירי ו/או ימי; הטסה רפואית לישראל; הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז; תרופות מרשם; טיפול חירום בשיניים, וכן החזר הוצאות מיוחדות בחו"ל, הכוללות הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח, הטסת מלווה ושהייה במקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל, היריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל, וכן כרטיס טיסה חזרה למבוטח.

מעבר לטיפולים הרפואיים, מסבירים בליברה, ניתן לרכוש גם כיסויים נוספים: כיסוי לנזק או אובדן לכבודה, החזר הוצאות במקרה של איחור בהגעת המזוודה. כיסוי למקרה של גניבת טלפון נייד, מצלמה או מחשב נייד. הביטוח כולל גם כיסוי למקרה של ביטול או קיצור הנסיעה, גם במקרים של קורונה.

אתי אלישקוב, מייסדת ומנכ"לית ליברה חברה לביטוח, מסרה: "ליברה ממשיכה לפתח מוצרים שיביאו בשורות צרכניות לציבור. כחברה דיגיטלית פיתחנו מוצר טכנולוגי וחדשני בכל היבטיו, משלב הרכישה, דרך דיווח התביעה ועד התשלום אשר מועבר לכרטיס האשראי מיד בתום הדיווח וכל זה ללא כרטיס נוסף.

"המוצר החדש יהיה נגיש וידידותי ויקל את התהליך שלרוב דורש הליכים בירוקרטיים או כרטיס פיזי. היתרון הטכנולוגי בא לידי ביטוי גם ברכישות חוזרות, שם המבוטח מתבקש לעדכן יעד נסיעה ותאריכים בלבד, דבר המקל על תהליך הרכישה ומקצר אותו משמעותית עבור המבוטח החוזר".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית