שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
שוקו ביטוח דיגיטלי הגישה בקשת רישיון לחברת ביטוח אוטונומי בענן
החברה תפעל ללא משרדים פיזיים וללא התערבות אנושית משלב ההצטרפות לביטוח ועד שלב התביעה | הבקשה לרישיון כוללת בקשת היתר לפעול בתחום הרכוש העסקי והדירות
שוקו ביטוח דיגיטלי השלימה את תהליך ההגשה לקבלת רישיון לחברת הביטוח הראשונה בישראל הפועלת באופן דיגיטלי מלא ועומדת להיות חברת הביטוח הדיגיטלית הראשונה הפועלת באופן אוטונומי – ללא משרדים פיזיים ו-100% ללא מגע ידי אדם, משלב ההצטרפות לביטוח ועד שלב תביעת הפוליסה.
 
ללא מגע יד אדם - תפוקה מרבית בפעילות מינימלית
10/3/2022
ליאב גפן, מנכ"ל מייסד שוקו ביטוח דיגיטלי, אוריאל אהרוני, מייסד ומנהל הטכנולוגיה ואייל ידין, מייסד, שותף ומנהל השיווק, בשיחה על ״החוזה החכם״
משוקו נמסר כי היא תציע יותר מ-1,000 מוצרי ביטוח עם סגמנטים ייחודיים המותאמים באופן אישי לעצמאים צפויים לשנות את פני שוק הביטוח. בקשת הרישיון של שוקו, כוללת בקשת היתר לפעול בתחום הרכוש העסקי והדירות. "זו בשורה שעשויה להוביל להוזלה משמעותית במחירי הביטוח בהן שוקו תפעל", מציינים בחברה.

ההגשה הראשונה בישראל מול רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לקבלת רישיונות לחברת ביטוח דיגיטלית אוטונומית בוצעה אתמול (ב') לאחר חודשים רבים של עבודה יסודית בליווי היועמ"ש של שוקו ביטוח דיגיטלי, עו"ד גיא גיסין.

שוקו ביטוח דיגיטלי נוסדה על ידי היזמים, המנכ"ל ליאב גפן ומנהל הטכנולוגיה אוריאל אהרוני, ומציעה, לראשונה, ביטוח דיגיטלי פרסונלי מבוסס מערכת בינה מלאכותית הפועלת באופן אוטונומי.

לאחר שסיימה סבב גיוס ראשון המוערך ב-10 מיליון שקלים נמצאת החברה בימים אלו בעיצומו של סבב גיוס מוסדי.

"היכולות הטכנולוגיות שהיא מספקת מבוססות על פלטפורמת ענן עם טכנולוגיית בינה מלאכותית וביג דאטה המתקדמת ביותר בתחום, מבית פאסיו שבבעלות המייסדים ופועלת בארה״ב ובאיטליה", מסבירים בשוקו.

עוד נמסר, כי "מתוך החזון להנגיש את הטכנולוגיות ואת השירותים המתקדמים ביותר עבור הקהל הישראלי ועבור ציבור העצמאים שנכון להיום אין להם פתרון ביטוחי מותאם, שוקו ביטוח דיגיטלי השיקה את האתר הגדול ביותר שקיים היום לביטוח לכל עסק (הפועל כיום באמצעות סוכנות שוקו ביטוח).

"מעבר לעיצוב המיוחד וחוויית המשתמש המצוינת, האתר מאפשר רכישת ביטוח 24/7 באופן דיגיטלי מלא לסוגי עסקים רבים, תוך התאמה פרסונלית של סוג פעילות בית העסק והלקוח. כך למשל, אתר שוקו מציע אפשרות לרכוש פוליסות ביטוח למאמני כושר, מדריכי פילטיס, מטפלים בעיסוק ומדריכי רפטינג, כמוצר מדף. פיצ'ר מיוחד של שוקו, היקר לליבם של העצמאים הוא היכולת לקבל בזמן אמת, ישירות לטלפון הנייד, את כל פרטי הביטוח ובפרט מסמך אישור קיום ביטוחי, הנדרש על ידי עצמאים כמעט לכל פעולה עסקית", מסבירים בחברה בקשר למוצרים.

בחברה מציינים, כי היא פועלת מתוך מטרה לצמצם את עלויות התפעול המשפיעות על מחירי הביטוח לצרכן בישראל באופן משמעותי, על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו ביג דאטה וחוזים חכמים, ולשפר את השירות למבוטח על ידי מתן שירותי ביטוח דיגיטליים, מהנייד או המחשב, החל מקבלת הצעה מותאמת אישית, חישוב המחיר, חיתום דיגיטלי מהיר, הפקת הפוליסה, אישור קיום ביטוחי באזור האישי, קבלת שירות וביצוע שינויים בשירות עצמי – "הכל בקליק, ללא טפסים וללא צורך לדבר עם אף אחד, כל שירותי הביטוח זמינים 24/7 מהטלפון הנייד".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית