שם משתמש
סיסמא
מימין: שלמה אליהו, ד"ר גיא רוטקופף, עזרא גבאי, בני גבאי, יאיר המבורגר | צילום: יח"צ
חברות קשורות
איגוד חברות הביטוח בישראל (ע"ר)
 
לוח אירועים
אות מפעל חיים של איגוד חברות הביטוח הוענק לרו"ח עזרא גבאי
גבאי בן ה-94, שהחל את דרכו המקצועית בשנת 1950, ליווה מספר רב של חברות ביטוח | "הפרס הינו עדות נוספת למחויבות שלי לאורך השנים לקידום ענף הביטוח ולהובלת רפורמות חשובות. אמשיך לפעול ולסייע לקידום הענף"
ראשי חברות הביטוח בישראל החליטו להעניק אות מפעל חיים של איגוד חברות הביטוח לרו"ח עזרא גבאי, שחגג זה מכבר את יום הולדתו ה-94. גבאי שותף ומייסד פירמת רואי החשבון קוסט, פורר, גבאי, שהיא אחת מפירמות רואי החשבון המובילות בישראל (EY).
 
 גבאי החל את דרכו המקצועית בשנת 1950 עת הוסמך על ידי מממשלת אנגליה כרואה חשבון והחל קריירה מזהירה בעיראק, המדינה שבה נולד. שנה לאחר מכן, עלה גבאי לישראל, ובשנת 1956 הוא הוסמך לרואה חשבון בישראל והוענק לו רישיון לעסוק בתחום שמספרו הוא 35.

גבאי שימש כחשב של חברת הביטוח הפניקס, שבנו בני גבאי הוא יו"ר הדירקטוריון שלה כיום, עד שבשנת 1958 הוא פתח משרד עצמאי והחל לקבל לקוחות, ביניהן חברות ביטוח. בשנת 1970 היו למשרד גבאי ושות' שמונה חברות ביטוח כלקוחות, והוא למעשה ייצג את כל חברות הביטוח שפעלו בארץ באותה תקופה.

בהחלטה של איגוד חברות הביטוח להעניק את האות לגבאי נאמר: "במשך כל השנים הקפיד רואה החשבון גבאי יחד עם שותפותיו ללוות את הלקוחות בזמנים טובים, ובזמנים קשים – אך תמיד נעשה הדבר באהבה, במסירות ובאכפתיות, תוך שמירה על היחסים הנכונים של רואה חשבון ולקוח. משרד גבאי השקיע רבות בהכשרה מקצועית לביקורת חברות הביטוח ואף הקים מחלקת אקטואריה. ההשקעה והשירות המקצועי והטוב נתנו את הכלים הנכונים ויצרו את המוניטין המעולה של משרד גבאי בביקורת של חברות ביטוח ופיננסים".

יו"ר איגוד חברות הביטוח יאיר המבורגר ומנכ"ל האיגוד ד"ר גיא רוטקופף, העניקו לגבאי את פרס מפעל החיים. גבאי הודה לאיגוד חברות הביטוח ולבכירי עולם הביטוח אשר באו לחלוק לו כבוד על החלטתם להעניק לו את הפרס המיוחד הזה. "הפרס הינו עדות נוספת למחויבות שלי לאורך השנים לקידום ענף הביטוח ולהובלת רפורמות חשובות והוא מהווה עבורי תעודת הערכה גדולה מכם אלי. אמשיך לפעול ולסייע לקידום ענף הביטוח בארץ ובעולם". גבאי גילה כי למרות גילו, הוא ממשיך להגיע מידי יום למשרדו, ונוהג להמשיך ולסייע לעובדי המשרד.

באירוע נכחו מנכ"לים ובכירים בחברות הביטוח, בהם: שלמה אליהו, בעל השליטה בחברת הביטוח מגדל; מישל סיבוני, יו"ר הראל ביטוח ומנכ"ל החברה ניר כהן; בני גבאי, יו"ר קבוצת הפניקס; ערן גריפל, מבעלי השליטה במנורה מבטחים; ארי קלמן, יו״ר חברת מנורה מבטחים; אביגדור קפלן, יו"ר חברת איילון; סגן שר משרד האוצר לשעבר יצחק כהן ועוד רבים מענף הביטוח.מימין: שלמה אליהו, ד"ר גיא רוטקופף, עזרא גבאי, בני גבאי, יאיר המבורגר | צילום: יח"צ
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית