שם משתמש
סיסמא
חגית ציטיאט-לוין | צילום: מיה כרמי דרור
חברות קשורות
בססח - החברה הישראלית לביטוח אשראי
 
לוח אירועים
חגית ציטיאט-לוין מונתה למנכ"לית הראל פיננסים
מנכ"לית בססח תחליף את טל קדם, שהודיע לאחרונה על רצונו לסיים את תפקידו לאחר חמש שנים וחצי | תחל את כהונתה ב-1 בנובמבר | עדיין לא נקבע מי יהיה המנכ"ל הבא של בססח
חגית ציטיאט-לוין מונתה למנכ"לית הראל פיננסים, בית ההשקעות של קבוצת הראל. ציטיאט-לוין, שמכהנת כמנכ"לית בססח - החברה הישראלית לביטוח אשראי, תיכנס לתפקידה החדש ב-1 בנובמבר 2022. היא תחליף את טל קדם, שהודיע לאחרונה על רצונו לסיים את תפקידו לאחר חמש שנים וחצי.
 
הראל פיננסים: המנכ"ל טל קדם עוזב לטובת פעילות עצמאית בשוק ההון
8/5/2022
קדם ימשיך בתפקידו עד לסוף השנה | ההחלטה מי יחליף אותו תתקבל בשבועות הקרובים
ציטיאט-לוין הצטרפה לקבוצת הראל לפני כ-15 שנים ובשש השנים האחרונות היא מכהנת כמנכ"לית בססח, הפועל בשוק ביטוח האשראי בישראל. "תחת ניהולה של חגית הגיעה החברה להישגים משמעותיים, תוך שהיא מרחיבה ומגוונת את סל מוצריה גם לערבויות ועסקאות. קודם לכן כיהנה במשך תשע שנים כמנכ"לית הראל גמל והשתלמות. בנוסף, היא מכהנת כדירקטורית וחברת ועדת הביקורת בהראל קרנות נאמנות".

לציטיאט-לוין ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון והביטוח. היא הייתה ממקימי בית ההשקעות מנורה פיננסים וניהלה את חברת הגמל וההשתלמות של הקבוצה, וכן ניהלה את אגף ההשקעות של מנורה גאון. את הקריירה התחילה בבנק לאומי, משם עברה לאופק ניירות ערך (אשר התמזגה עם פסגות) וכיהנה כמנהלת תיקי השקעות ובהמשך במגוון תפקידי ניהול בכירים.

ציטיאט-לוין היא בעלת תואר ראשון ותואר שני בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב וכן רישיון לניהול תיקי השקעות ורישיון שיווק פנסיוני (מותלים).

יאיר המבורגר, יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "קבוצת הראל מצמיחה מנהלים איכותיים שמתפתחים עם הקבוצה לאורך השנים ומובילים בהצלחה את יחידותיה העסקיות השונות. אני מברך את חגית על המינוי ומאמין כי כשם שהצטיינה בתפקידיה הקודמים בקבוצה, כך גם הראל פיננסים תמשיך לצמוח ולשגשג תחת ניהולה.

"בקרוב נודיע על מחליף/ה לחגית. המינוי ייעשה בהתייעצות עם שותפתנו בבססח (50%), חברת Allianz Trade (לשעבר Euler Hermes), שהינה חברת ביטוח האשראי הגדולה בעולם".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית