שם משתמש
סיסמא
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
כלל ביטוח אירחה למשחק קטרגל קבוצה של שחקנים מכרמיאל על הספקטרום האוטיסטי
המפגש נערך במסגרת 'מתקשרים מהלב', פרויקט משותף של כלל ביטוח עם מועדון Autism Friendly העוסק בקידום ומתן אפשרויות והזדמנויות שוות לילדים על הרצף האוטיסטי
תגיות:
נבחרת הקטרגל של כלל ביטוח ופיננסים המשחקת בליגה למקומות עבודה, אירחה למשחק ידידות שני את הפועל נשרים כרמיאל, קבוצה הכוללת כ-40 ילדים, נערים ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי. המשחק, שנערך באצטדיון המושבה בפתח תקוה והסתיים בשוויון 7:7, הוכרע בבעיטות 11 מטרים לזכות קבוצת נשרים שניצחה 7:8. 
 
המפגש בין שתי הקבוצות נפתח בדקת דומיה לזכרו של אורן ברזילי ז"ל, עובד כלל ביטוח ופיננסים, שנפטר במהלך טורניר ספורט שנערך בבולגריה באמצע חודש יוני.

"יוזמה ייחודית זו, נערכה במסגרת 'מתקשרים מהלב', פרויקט משותף של כלל ביטוח ופיננסים עם מועדוןAutism Friendly (מועדון שהוקם כשיתוף פעולה של עמותת 'להיות שם' יחד עם מיזם 'אקוטיזם'), העוסק בקידום ומתן אפשרויות והזדמנויות שוות לילדים על הרצף האוטיסיטי", מסבירים בכלל ביטוח.

עוד נמסר, כי "כחלק מתפיסת החברה לעידוד וקידום גיוון, הכלה ואמפתיה בקרב עובדי החברה ובכלל, כלל ביטוח ופיננסים מציעה מגוון פעילויות ותכניות בנושא, ביניהן הרצאות לעובדים, מיפוי תפקידים בחברה וגיוס עובדים על הרצף תוך התאמת הסביבה הארגונית לצרכיהם, משחקים של קבוצות הספורט של החברה עם קבוצות משולבות, השתתפות כמנטורים ושופטים בהאקתון בינלאומי מבית מיזם 'אקוטיזם' בנושאי יזמות חדשנות וטכנולוגיה, הקמת קהילת הורים במטרה לתת מתן מענה לעובדים המתמודדים עם אוטיזם במשפחה ועוד".צילום משותף של שתי הקבוצות | צילום: אלכס גילנסון
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית