שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מנורה מבטחים מנגישה חינם לכלל הציבור את שירות 'צ'ק אפ דיגיטלי'
הממשק מאפשר לראות את הסכום הכולל שעומד לרשות החוסכים במגוון מוצרי חיסכון ואת פיזור הכספים בין הגופים השונים | הוא גם מציג תמונה מלאה של הביטוחים הרשומים על שם המשתמשים
מנורה מבטחים פנסיה וגמל השיקה שירות חדש, 'צ'ק אפ דיגיטלי', שלדברי החברה נועד לעשות סדר במוצרי החיסכון הפנסיוני והביטוח שיש לציבור. המהלך מלווה בקמפיין טלוויזיוני בכיכובו של פרזנטור הקבוצה יניב ביטון.
 
בחברה מסבירים, כי "הצ'ק אפ הדיגיטלי הנו בעל ממשק אינטראקטיבי, פשוט ומהיר, המאפשר לגלות בקלות ובחינם את הסכום הכולל שעומד לרשות החוסכים במגוון מוצרי חיסכון (פנסיה, גמל, השתלמות ועוד), ואת פיזור הכספים בין הגופים השונים. בנוסף, מעניק הצ'ק אפ הדיגיטלי תמונה מלאה אודות הביטוחים הרשומים על שם המשתמשים, מהי ההוצאה החודשית על כל אחד מהם – ובכמה מסתכמת ההוצאה השנתית על כולם יחדיו.

עוד מסבירים, כי באמצעות הצ'ק אפ הדיגיטלי יוכלו האזרחים להבין את החסכונות הפנסיוניים שלהם בצורה טובה יותר ואפילו לשפר את מצבם הפיננסי והביטוחי. השירות הוא חינמי ומיועד לכל אזרחי ישראל וללקוחות כל החברות.

יעל גרינולד, משנה למנכ"ל, מנהלת אגף שיווק ומכירות במנורה מבטחים: "כקבוצת הפנסיה הגדולה בישראל, אנו רואים חשיבות רבה מאד בהנגשת הנושא הפנסיוני והביטוחי לציבור ובהגברת המודעות לנושא. מדובר בבשורה של ממש לכל אחת ואחד מאיתנו וזאת תוך הצגת הנושא בצורה דיגיטלית, פשוטה, ידידותית וברורה. השירות ניתן בחינם לכלל אזרחי ישראל ואנו שמחים להוביל מהלך מבורך זה".

 
 


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית