חפש לפי שם חברה:
חפש לפי סוג חברה:
לחץ ובחר סוגי חברות
חפש לפי תחום פעילות:
לחץ ובחר סוגי חברות
1
2
ידידים הסדרים פנסיוניים נמנית על מנהלי ההסדר המובילים בישראל, ומעניקה שירות, ייעוץ וטיפול בביטוחים פנסיוניים, מוצרים פיננסיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, והסדרי פרישה למגוון חברות ומוסדות בענפים שונים במשק – חברות טכנולוגית עילית, תעשייה, פיננסיים, חקלאות ושירותים.
 
נהורה סוכנות לביטוח מתמחה בניהול מערכי פנסיה, קופות גמל, חסכונות וביטוח רפואי. הסוכנות מספקת שירותים מגוונים עבור קשת רחבה של חברות וארגונים בכל ענפי המשק תוך מתן דגש על שירות ממוקד בצרכי הלקוח.

נהורה סוכנות לביטוח מספקת ללקוחותיה, באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים, שרות אישי ומקצועי טרם יקבלו החלטה על עתידם הפנסיוני ו/או ההגנה הביטוחית אשר הם מבקשים להקנות להם ולמשפחתם. הסוכנות שואפת להעניק לעמיתיה את הביטחון הדרוש לניהול חסכונותיהם לטווח הארוך, תוך הקפדה על מצוינות בבחירת ניהול ההשקעות, ניהול הסיכונים והשירות.

נהורה סוכנות לביטוח הוקמה ומנוהלת על ידי דוד מלול שפועל בענף הביטוח והפיננסים מזה כ 8 שנים. בעברו שימש דוד מלול כמנהל תיקי לקוחות ויותר מאוחר כמנהל תחום חיסכון לטווח ארוך באחת מסוכנויות ההסדר הגדולות בארץ. במסגרת תפקידו ניהל דוד צוות מנהלי תיקים שכל אחד מהם היה אמון על אלפי לקוחות מארגונים גדולים וקטנים ומענפי תעשייה שונים.
דוד מלול הינו בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות מטעם המכללה למנהל ובעל רשיון סוכן ביטוח פנסיוני. כמו כן עבר את כל מבחני האוצר לשם הוצאת רשיון מנהל תיקי השקעות.
 
1
2
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011