שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ראשי
»
אודות
אודות עדיף תקשורת

עדיף תקשורת בע"מ היא חברת התקשורת המובילה בישראל בתחום הביטוח והחיסכון ארוך הטווח. החברה מרכזת עבור פעילי הענף את כל החדשות, המידע, הידע והכלים הנדרשים להם לעבודתם. לעדיף מערכת חדשות מקצועית, עצמאית ואובייקטיבית, והיא יוזמת ומרחיבה כל העת את שיתופי הפעולה שלה עם גופים מובילים בתחומם.

בחזון החברה נכתב, כבר בעת הקמתה בשנת 1998, כי עדיף תחתור באופן מתמיד להוות אוטוריטה בתחומי העשייה שהגדירה לעצמה. עוד שמנו לעצמנו למטרה לספק לכל הפעילים בענף, תשתית מקצועית רחבה ומידע ממוקד המסייעים להם בעבודתם היומיומית. זאת, תוך שימת דגש על מתן מידע אמין ואיכותי לכלל לקוחותינו. עדיף מממשת מידי יום את חזונה ופועלת להרחבת הידע והשירותים אותם היא מציעה.

החתירה המתמדת למימוש החזון מחייבת שמירה על מובילות בפיתוח כלים ושירותים חדשניים, המותאמים לצורכי השוק, אשר יחד מהווים את "ארגז הכלים השלם" לסוכן, ליועץ ולכלל הפעילים בתחום, תחת קורת גג אחת.

בראשית הדרך התחלנו עם עיתון פקס. היום עדיף היא הלב הפועם של שוק החיסכון ארוך הטווח, המתחדש כל העת לקראת הפיכתו לשוק משוכלל.

לעדיף פורטל אינטרנט עשיר במידע ובו אינדקס לקוחות, כלים שימושיים ופורום מומחים; מגזין מודפס, המופץ מידי חודש באלפי עותקים; שבועון המהווה סיכום שבועי מקיף לנעשה בענף; וניוזלטר אלקטרוני, המופץ מידי יום. כמו כן, עדיף מפיקה מדריכים מקצועיים, עיתוני לקוחות ופרסומים נוספים.

מידי שנה עדיף מפיקה חמישה כנסים וועידות, המהווים מקום מפגש מרכזי לפעילים בענף: כנס אלמנטר, ועידת הסוכנים והיועצים, כנס ענף ביטוחי הבריאות והסיעוד, כנס המעסיקים, וגולת הכותרת – ועידת עדיף, הוועידה המרכזית של הענף.

בימים בהם ענף החיסכון הפנסיוני הופך לתחום מרכזי הנוגע לכל אדם, אנו פועלים להפיץ את המידע הנרחב שצברנו גם למעגלי לקוחות נוספים: מעסיקים ולקוחות הקצה - הצרכנים.
אנו מחויבים להמשיך ולהוות חלק אינטגרלי משוק הביטוח, הפנסיה והפיננסים. גוף הפועל בהרמוניה עם כלל הפעילים בענף – חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, גופי הגמל, בתי הסוכן והסוכנים.

 
 
עדיף מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ושירותים הכוללים:

שבועון עדיף

כבר 13 שנים ששבועון עדיף מדווח מדי שבוע על הנעשה בענף ומבטיח לקוראיו חשיפה לכל המגמות והשינויים בשוק דינאמי זה. השבועון מספק חדשות, מאמרים, פרשנויות, עדכונים, השוואות, תחקירים, מכרזים, מבצעים, מינויים ועוד. 

לאזור השבועונים

מגזין עדיף - הירחון לענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים

מגזין עדיף הינו ירחון העוסק בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים. בשל התכנים המקצועיים והחדשניים שבו הפך המגזין לכלי עבודה מרכזי בפעילותם העסקית השוטפת של העוסקים בתחום. המגזין מספק מידע, חדשות וניתוחים, בכל פעם סביב נושא מרכזי מהותי, המעסיק את השוק. תדירות הופעת המגזין הינה - 10 מגזינים בשנה, כולל מהדורות מיוחדות לקראת כנסי עדיף וכנסי לשכת סוכני ביטוח. תפוצת המגזין עומדת על כ-5,000 עותקים לכל מהדורה - בדיוור ישיר ובכנסים, והינה מוצר בעל אורך חיים ארוך.


מדריכים מקצועיים

מערכת עדיף מפיקה מדריכים מקצועיים ליועצים, למשווקים ולסוכני הביטוח שתכליתם מתן מידע מקצועי וכלי עבודה לפעילות השוטפת של הפעילים. מדריכי עדיף הינם מדריכים מקצועיים הנכתבים בשפה ברורה ותמציתית, ומכסים מגוון של נושאים: ביטוח פנסיוני, ביטוח רפואי, ניהול סיכונים, ביטוחי חבויות, היערכות לסוף שנת המס ועוד. מדריכי נתפסים בשוק כ"מורה נבוכים" וככלי עבודה בעל אורך חיים ארוך.עדיף כנסים
כל מה שאתם צריכים לכנס מושלם! "עדיף כנסים" מציעה שירותים ייחודיים ההופכים אותה לגוף ההפקה המקצועי ביותר בענף הביטוח הפנסיה והפיננסים. "עדיף כנסים" נותנת מענה לא רק לצרכים הטכניים של הכנס אלא גם ובעיקר לצרכים התוכניים שלו.

ליצירת קשר עם עדיף כנסים

פורטל עדיף
הפורטל מעמיד לרשות המנוי מידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, פרשנות מרחיבת דעת וחדשות עדכניות ביותר בתחום. הפורטל הוא הבית של הפעילים בעולמות הביטוח, הפנסיה והפיננסים ומספק מידע שימושי, ידע רב וכלים חשובים כדוגמת קבצים להורדה, מחשבונים, מרכז מומחים, לוח דרושים, מתחמים מקצועיים ואינדקס פעילים ענפי ייחודי ל"עדיף תקשורת".
 

אינדקס עדיף
אינדקס עדיף הוא המדריך המקצועי והמפורט ביותר בשוק הביטוח וחיסכון ארוך הטווח. באינדקס עדיף נמצאים כל הפעילים ונותני השירותים בענף.
למעבר לאינדקס עדיף לחץ כאן

עדיף יומי
מנויי האתר נהנים מעיתון אלקטרוני יומי – היחידי בישראל שמכסה לעמוק את תחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים. המהדורה היומית מאפשרת למנויים לקבל מידע על הנעשה בענף היישר אל תיבות הדואר האלקטרוני שלהם, לגלוש ישירות לידיעות באתר ולהתעדכן בזמן אמת בכל מה שחדש בתחום.

להרשמה לאתר לשם קבלת הניוזלטר - לחץ כאן

מכללת עדיף
המכללה הוקמה כדי להעמיק את הידע המקצועי בענף ופועלת כמרכז בינתחומי להשכלה מקצועית גבוהה בהכשרת העוסקים בתחום. הצוות המקצועי של המכללה כולל את המומחים המובילים בעולם הביטוח בישראל.

למעבר לאתר מכללה עדיף 

 
עדיף תקשורת בע"מ | האורן 12, מגשימים, 56910 | 03-9076000 | info@anet.co.il
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011