יסמין 17, קריית אתא,
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מבנה בעלות:
 
שנת יסוד:
1986
מס' עובדים:
1-5
אזור פעילות:
חיפה והקריות
עמנואל ישראלי
מנכ"ל
מאמרים ודעות | ישראלי עמנואל סוכנות לביטוח
האם מצופה מסוכן ביטוח שהרוויח בגין פוליסה כלשהי 100 שקלים שייתן שירות דומה לזה הניתן ללקוח אשר בגינו הרוויח 400 שקלים? האם ישנה תוחלת למודל עסקי שכזה?
בשנים האחרונות, בשל הסכמים והסדרים שרירותיים בין החברות לסוכנים, גוברת תלותו של הסוכן בשיווק מוצרים שבחלקם אין ללקוח כל צורך | הצעתי: לבטל לחלוטין את עמלות ההיקף והמבצעים ולהשאיר רק את עמלות הנפרעים
השינויים הרבים בענף הביטוח מציבים אתגרים מקצועיים רבים בפני הסוכנים | בהשאלה מחברות התעופה, על כל סוכן יהיה כעת לספק למבוטחים שירות של מחלקה ראשונה כדי להתמודד עם שלל טיסות הלואו קוסט הביטוחיות שבשוק
ביטוח פנסיה חובה הוא כלי החיסכון המרכזי אשר מבטיח לנו כיסוי ליום סגריר – פרישה אובדן כושר עבודה או פטירה חלילה
פרופיל החברה
אודותינו
שירות. מקצועיות. אמינות!
עמנואל ישראלי –סוכן הביטוח שלך!
עמנואל ישראלי הינו סוכן ביטוח המעמיד לרשותכם מגוון נרחב של פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית. בין יתר שירותיו המקצועיים של עמנואל ישראלי בתחום הביטוח תמצאו:
• ביטוחי חיים
• ביטוחי בריאות
• ביטוחי סיעוד פרטיים
• ביטוח פנסיוני –חיסכון ארוך טווח
• ביטוחי רכוש
• ביטוי אווירי וימי
עמנואל ישראלי עוסק בתחום הביטוח מזה 27 שנים. לאורך כל שנות פעילותו בענף מקפיד עמנואל ישראלי על התאמת פוליסות הביטוח באופן אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיו. שירות זה מתבסס על מקצועיות, אמינות ושירות אישי לאורך כל הדרך.
את השכלתו בתחום הביטוח רכש עמנואל ישראלי במכללה לביטוח והוא בעל תואר C.L.U מטעמה. כמו כן, עמנואל ישראלי בעל התמחות מיוחדת ב-גרנטולוגיה-פיננסית, תחום ביטוחי העוסק בכל הדרישות והצרכים הפיננסיים לאוכלוסייה המבוגרת (גיל שלישי). בנוסף מחזיק עמנואל ישראלי ברישיון מורשה לכל ענפי הביטוח והחיסכון הפנסיוני. לאורך כל שנות פעילותו בתחום הביטוח מקפיד עמנואל ישראלי על השתתפות בכל ההשתלמויות והכנסים המקצועיים בענף הביטוח, וכל זאת על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותיו את המידע העדכני והמקצועי ביותר בענף.
הידע והניסיון המקצועי של עמנואל ישראלי מתבססים על פעילות ענפה מול חברות הביטוח והגופים המוסדיים המובילים ביותר בישראל בתחומי הביטוח והפיננסים, דבר המבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותיו מגוון נרחב של פתרונות ביטוח וחיסכון מתקדמים.
המוטו המקצועי המלווה את עמנואל ישראלי מבוסס על שלושה פרמטרים מקצועיים:
1. שירות אישי- התאמת תכנית הביטוח הפנסיוני והביטוח הכללי בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח ולקוח.
2. מקצועיות- עמנואל ישראלי מאפשר לכם מרמת המקצועיות הגבוהה ביותר בענף הביטוח, וכל זאת במסגרת התאמת מסלולי הביטוח והחיסכון באופן אישי.
3. אמינות- השירות הניתן לכם על ידי עמנואל ישראלי מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מליווי אישי לאורך כל הדרך, וכל זאת תוך כדי שקיפות ואמינות.
אם גם אתם רוצים ליהנות מפתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית, זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים המוצעים גם לכם על ידי עמנואל ישראלי- סוכן הביטוח שלכם!
 
 
עלה מעלה ^
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011