דרך בן גוריון 2, רמת גן, 52573
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
קבוצת הלמן-אלדובי זכתה ב"מגן המילואים"
הקבוצה מעודדת את עובדיה לתרום באמצעות שירות מילואים, ומעניקה להם שורה של הטבות ובכלל זה סוף שבוע למי שישרת מעל שבוע במילואים
21/06/2011 00:00
 עדת שיפוט אות "מגן המילואים", החליטה על הענקת האות לשנת 2011 לקבוצת הלמן-אלדובי. האות נועד להבליט את עשייתם ופעילותם של המעסיקים התומכים בעובדיהם הנושאים בנטל שרות המילואים וביטחון המדינה. האות יוענק על-ידי שר הביטחון אהוד ברק.

אורי אלדובי מנכל קבוצת הלמן אלדובי
אורי אלדובי. מעודד את העובדים לשרת

מהלמן אלדובי נמסר כי מנהלי הקבוצה ובעליה, מייחסים חשיבות רבה לשירות צבאי ולשירות מילואים פעיל של עובדי הקבוצה. בקבוצה מעודדים את שירות המילואים ונתנו לעובדים הנחיה מפורשת שלא להגיש ולת"ם בשל עומס בעבודה, וכן מעניקים סוף שבוע זוגי המוענק לכל עובד היוצא לשירות מילואים של שבוע ומעלה.

אורי אלדובי, מנכ"ל קבוצת הלמן אלדובי, רואה ביציאה של העובדים למילואים נדבך משמעותי נוסף בתרבות הארגונית של הקבוצה. "למרות שאנו פועלים בתחום דינאמי ולחוץ, הדורש מעקב צמוד אחר התרחשות ושינויים בשוק, הנורמה הנהוגה בקבוצה היא לעודד יציאה של עובדים למילואים, כתרומה לחברה ולמדינה, תוך הנחיה מפורשת שמעמדו של העובד לא יפגע כתוצאה מכך, אלא להיפך" אומר אלדובי. "אנו מעריכים ומוקירים את העובדים שתורמים למדינה, ודואגים לציין זאת הן באמירה והן במעשה, בכל הזדמנות".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
1. כל הכבוד,
מכר, 23/6/2011
כל עסק ומנהל צריכים לעודד מילואים , זה לתרום לחברה מעצמנו למרות עיסוקנו שלפעמים נראים חשובים מאין כמותם

כל הכבוד ל"הלמן -אלדובי"
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011